ZÁLIŠ Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Union - Ďáblice B 5:2 (5:2) 06.04. 10:45 -
Dukla JM B - Hostivař B 1:4 (0:3) 30.03. 10:30 -
Mládež - Řepy 7:1 (5:1) 05.11. 14:00 -
Ďáblice B - Junior 2:3 (1:2) 22.10. 15:30 -
Kunratice B - Chabry B 0:4 (0:1) 14.10. 15:30 -
H. Měcholupy - Hrdlořezy B 6:0 (1:0) 24.09. 16:30 -
Ambassadors - Braník C 2:14 (1:6) 10.09. 17:00 -
Slivenec B - Střešovice C 1:6 (1:0) 09.09. 14:30 -
Praga B - Nebušice 1:2 (0:0) 03.09. 17:00 -
Troja - Střešovice B 2:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
ČAFC B - Hrdlořezy 7:0 (4:0) 19.08. 13:30 -
Řepy - Slavoj Podolí B 2:0 (1:0) 16.06. 18:30 -
Troja - Spoje B 1:5 (0:3) 27.05. 10:30 -
Lipence - Zličín B 4:1 (2:1) 14.05. 17:00 -
Partisan - Háje B 1:1 (0:1) 15.04. 14:00 -
H. Měcholupy - Partisan B 4:1 (2:0) 02.04. 16:30 -
Písnice - Mládež 1:10 (1:3) 25.03. 10:15 -
Klánovice - Hrdlořezy 2:0 (1:0) 11.03. 14:30 -
Raptors B - Zlíchov B 11:0 (4:0) 29.10. 15:30 -
Chabry B - D. Počernice B 3:2 (3:0) 23.10. 15:30 -
Ambassadors - Stodůlky C 3:1 (2:0) 15.10. 16:00 -
Lochkov - Slivenec B 5:3 (4:0) 08.10. 16:00 -
Stodůlky C - Chuchle 6:2 (4:0) 01.10. 12:00 -
Kbely B - H. Měcholupy 4:2 (0:2) 17.09. 16:30 -
Bílá Hora B - Suchdol B 0:1 (0:0) 11.09. 17:00 -
Točná - Lochkov 3:3 (1:2) 10.09. 17:00 -
Kačerov - Chabry B 5:3 (1:1) 10.09. 10:00 -
D. Měcholupy - Dubeč B 3:2 (2:2) 04.09. 17:30 -
Hostivař C - Slavia Malešice B 8:3 (4:1) 25.08. 18:00 -
Střešovice C - Nebušice B 4:4 (2:1) 23.08. 17:30 -
Klamoš - Libčany B 2:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Vysoká B - Syrovátka 1:2 (1:0) 20.10. 15:30 -
Starý Bydžov - Myštěves B 7:1 (1:1) 29.09. 16:30 -
Libčany B - Vysoká B 1:0 (0:0) 15.09. 17:00 -
Starý Bydžov - Syrovátka 1:1 (0:0) 02.06. 17:00 -
Malšova Lhota B - Sendražice 0:4 (0:3) 20.05. 10:00 -
Borohrádek - Javornice 1:2 (1:0) 10.06. 15:00 -
Dobré - Vamberk B 3:2 (2:0) 03.06. 17:00 -
Rokytnice - Častolovice 1:5 (0:2) 27.05. 17:00 -
K. Lhota B - Olešnice 4:0 (1:0) 21.05. 17:00 -
Kostelec B - Lukavice 1:3 (1:1) 21.05. 10:15 -
Olešnice - Labuť Rychnov 0:6 (0:3) 13.05. 17:00 -
Javornice - Rokytnice 7:2 (5:2) 06.05. 17:00 -
Rokytnice - Deštné 2:4 (2:2) 01.05. 17:00 -
Čermná - Domašín 4:0 (1:0) 15.04. 17:00 -
Javornice B - Labuť Rychnov 1:4 (1:3) 14.04. 16:00 -
Křivice - Petrovice 3:2p. (2:2) 09.04. 16:30 -
Kostelec B - Javornice 2:1 (0:1) 02.04. 15:00 -
Častolovice - K. Lhota 2:0 (0:0) 18.03. 15:00 -
Borohrádek - Deštné 4:2 (1:1) 06.11. 14:00