MATULÍK Radek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Frenštát - Břidličná 1:0 (0:0) 24.03. 15:00 -
1.FC Olešnice - Šternberk B 3:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Mor. Beroun - Chomoutov 1:6 (0:1) 07.10. 15:00 -
Želatovice - Litovel 5:0 (2:0) 12.08. 17:00 -
Bohuňovice - Medlov 2:4 (1:2) 11.06. 17:00 -
Zábřeh - Kostelec 0:1 (0:0) 21.05. 17:00 -
Rapotín - Bohuňovice 0:1 (0:1) 06.05. 16:30 -
Litovel - Lutín 1:2 (0:2) 22.04. 16:00 -
Lutín - Zábřeh 2:0 (2:0) 09.04. 15:30 -
Hlubina - Opava B 0:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Čechovice - Brodek 4:1 (3:0) 09.10. 15:00 -
Chválkovice - Velká Bystřice 1:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Hustopeče - Radslavice 0:4 (0:3) 27.08. 16:30 -
Lipník - Kovalovice 0:1 (0:1) 13.08. 17:00 -
Bohuňovice - Rapotín 2:3 (0:2) 19.06. 17:00 -
Želatovice - Medlov 2:3 (1:2) 14.06. 17:30 -
Brodek - Lutín 2:1 (0:1) 12.06. 17:00 -
Litovel - Lipová 0:1 (0:0) 11.06. 17:00 -
1.FC Olešnice - Konice 0:5 (0:2) 28.05. 16:30 -
Bohuňovice - Šternberk 0:1 (0:0) 22.05. 17:00 -
Zábřeh - Dolany 2:1 (0:0) 15.05. 16:30 -
Jeseník - Velké Losiny 3:1 (2:0) 30.04. 16:30 -
Zábřeh - Želatovice 1:2p. (0:1) 27.04. 16:30 -
Tovačov - Opatovice 1:2p. (0:1) 17.04. 16:00 -
Šternberk - Rapotín 4:0 (2:0) 19.03. 15:00 -
Brodek - Zábřeh 1:3 (0:3) 31.10. 14:30 -
Radslavice - Otaslavice 3:0 (3:0) 24.10. 14:30 -
Mohelnice - Lipová 2:1 (2:1) 16.10. 10:30 -
Loštice - Lesnice 2:0 (1:0) 09.10. 15:00 -
Ústí - Jeseník 0:1 (0:0) 25.09. 15:30 -
Medlov - Kralice 3:1 (0:1) 19.09. 15:30 -
Konice - Paseka 4:0 (1:0) 12.09. 16:00 -
Rapotín - Mohelnice 1:2 (1:1) 04.09. 16:00 -
Čechovice - Dub 7:1 (1:0) 22.08. 16:30 -
Dolany - Ústí 1:3 (1:1) 08.08. 17:00 -
Paseka - 1.FC Olešnice 1:4 (0:3) 11.10. 15:00 -
Lesnice - Náměšť 0:3 (0:2) 27.09. 15:30 -
Chválkovice - Haňovice 8:0 (6:0) 12.09. 16:00 -
Vrchoslavice - Mostkovice 4:2 (2:1) 06.09. 16:00 -
Lesnice - Chomoutov 3:0 (1:0) 23.08. 16:30 -
Troubky - Radslavice 3:0 (1:0) 09.08. 17:00 -
Lesnice - Rapotín 1:0 (0:0) 03.11. 14:00 -
Beňov - 1. HFK B 4:3p. (1:1) 20.10. 14:30 -
Konice - Kostelec 2:1 (0:0) 06.10. 15:00 -
Brodek - Konice 3:0 (2:0) 15.09. 16:00 -
Doloplazy - Smržice 2:0 (1:0) 08.09. 10:15 -
Nový Malín - Vikýřovice 0:3 (0:1) 24.08. 16:30 -
Lipník - Kovalovice 2:1 (0:0) 17.08. 16:30 -
Vrchoslavice - Ústí B 2:0 (0:0) 11.08. 17:00 -
Lipník - Určice 7:0 (2:0) 15.06. 17:00