RICHTER František
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Višňové - Újezd 0:8 (0:4) 01.10. 15:30 -
Těšany - Babice B 2:0 (0:0) 13.08. 17:00 -
Přibice - Jevišovice 2:2 (2:2) 27.05. 17:00 -
Kyjov - Kozojídky 1:6 (0:2) 29.04. 16:30 -
Miroslav - Pohořelice 0:4 (0:2) 23.10. 15:00 -
Mikulov - M.Žižkov 0:1 (0:0) 05.09. 16:00 -
Ivančice B - Říčany 6:1 (3:0) 29.09. 15:30 -
Kupařovice - Blažovice 2:1 (1:1) 22.09. 15:30 -
Mor. Bránice - Mor. Knínice 1:1 (0:0) 08.09. 16:00 -
RAFK B - Vin. Šumice 5:3 (3:0) 25.08. 17:00 -
Pozořice - Říčany 5:1 (3:1) 24.08. 17:00 -
Těšany - Šlapanice B 1:2 (0:2) 18.08. 14:45 -
Oslavany - Ivančice B 2:0 (1:0) 10.08. 17:00 -
Vysočany - Svratka B 8:1 (3:1) 04.05. 17:00 -
Medlánky - Babice 1:1 (0:0) 13.04. 15:30 -
Líšeň C - Řečkovice 7:8 (3:4) 07.04. 15:30 -
Pohořelice - Přibice 0:0 (0:0) 30.03. 15:00 -
Babice - Rájec-Jestřebí 1:2 (0:1) 03.11. 14:00 -
V. Bílovice - Strážnice 3:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
Podolí - Vev. Bítýška 1:1 (0:1) 22.09. 15:30 -
SK Uhřice - V. Bílovice 1:1 (0:0) 16.09. 16:00 -
FKD - Babice 0:5 (0:1) 09.09. 10:30 -
Vysočany - Černá Hora 4:1 (4:0) 18.08. 17:00 -
Křenovice - Pačlavice 2:3 (2:2) 16.06. 16:30 -
Újezd - Jundrov 0:0 (0:0) 10.06. 16:30 -
Rájec-Jestřebí - Lipovec 2:1 (2:0) 20.05. 16:30 -
M. Krumlov B - Blížkovice 3:1 (1:0) 12.05. 16:30 -
Kobeřice - Čebín 1:1 (0:0) 06.05. 16:30 -
V. Pavlovice C - Diváky 4:1 (2:1) 05.05. 16:30 -
Vacenovice - SK Uhřice 2:1 (2:1) 22.04. 16:00 -
Zbraslav - Mikulovice 2:0 (1:0) 15.10. 12:30 -
Jundrov - Tuřany 1:1 (0:0) 23.09. 11:15 -
Vilémovice B - Vavřinec B 6:0 (3:0) 20.08. 17:00 -
Novosedly B - Lanžhot B 5:0 (1:0) 11.06. 16:30 -
V. Pavlovice C - Hustopeče B 3:2 (1:2) 10.06. 16:30 -
Strážnice - Mikulov 3:1 (1:0) 04.06. 16:30 -
Křepice B - Hustopeče B 3:3 (2:1) 28.05. 16:30 -
Babice - Start 1:4 (0:1) 21.05. 16:30 -
Jevišovice - Pohořelice 3:3 (2:1) 15.04. 16:00 -
Moutnice B - Pozořice B 3:2 (3:1) 09.04. 15:30 -
Start - Jedovnice 4:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Tasovice B - Medlánky 1:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Start - Lipovec 5:1 (1:0) 29.10. 14:30 -
Nesovice - Radslavice 0:3 (0:1) 23.10. 14:30 -
Babice - Podolí 1:1 (0:0) 16.10. 15:00 -
Vacenovice - Podivín 2:1 (1:0) 01.10. 15:00 -
Strážnice - Charvátská 0:1 (0:0) 25.09. 15:30 -
Jedovnice - Černá Hora 4:2 (2:0) 17.09. 15:30 -
Nikolčice - Lovčice 6:3 (5:0) 29.05. 16:30 -
Kněždub - Hlohovec 4:0 (2:0) 01.05. 16:30