JEŘÁBEK Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slavia ČB - Jistebnice 3:2 (1:1) 24.03. 15:00 -
Sousedovice - Vodňany 5:1 (1:0) 28.10. 11:00 -
Třeboň - Třebětice 1:1 (0:1) 28.09. 10:30 -
Týn - Osek 2:1 (2:1) 09.09. 17:00 -
Bernartice - Met. Tábor 2:2 (2:1) 26.08. 17:00 -
Milevsko B - Hradiště 3:1 (2:0) 04.06. 17:00 -
Chýnov - Met. Tábor 2:3 (2:1) 21.05. 17:00 -
Blatná - Lhenice 2:0 (1:0) 06.05. 13:30 -
Jistebnice - Nemanice 10:0 (6:0) 22.04. 10:30 -
Netolice - Blatná 1:1 (0:0) 02.04. 16:00 -
Strunkovice - Vodňany 3:1 (1:1) 06.11. 14:00 -
Vl. Březí - Chelčice 5:1 (4:0) 02.10. 15:00 -
Netolice - K.Újezd 3:0 (1:0) 01.10. 16:00 -
Čkyně - Strunkovice 0:3 (0:0) 25.09. 13:00 -
Ml. Vožice - Slavia ČB 5:1 (1:1) 18.09. 16:30 -
Chyšky - S.Ústí 2:4 (0:1) 11.09. 15:00 -
Nemanice - Lišov 1:1 (1:1) 05.06. 17:00 -
Kaplice - Netolice 1:2 (1:0) 22.05. 17:00 -
Slavia ČB - Met. Tábor 2:0 (2:0) 30.04. 17:00 -
Chýnov - Čt.Dvory 4:1 (3:1) 17.04. 17:00 -
Prachatice B - N.Ves 0:4 (0:3) 10.04. 15:00 -
Strunkovice - T.Sviny 0:0 (0:0) 27.03. 15:00 -
Sepekov - Božetice 1:0 (0:0) 24.10. 15:30 -
Olešnice - Lomnice 1:0 (0:0) 10.10. 15:00 -
Prachatice C - Bělčice 1:1 (0:0) 03.10. 10:30 -
Milevsko B - Jistebnice 0:5 (0:2) 19.09. 16:30 -
Hradiště - Chyšky 4:1 (1:1) 05.09. 17:00 -
Sedlice - Cehnice 5:3 (0:2) 28.08. 17:00 -
Ml. Vožice - Soběslav B 4:2 (4:0) 14.08. 13:30 -
Osek B - Volyně 2:4 (0:2) 04.10. 15:00 -
Ml. Vožice - Hradiště 5:0 (3:0) 20.09. 16:30 -
D. Dvořiště - Dříteň 5:3 (2:1) 05.09. 17:00 -
Dražejov - Volyně 4:2 (1:1) 29.08. 17:00 -
Katovice B - Bavorov 1:3 (1:1) 02.11. 14:00 -
Kladruby - Poříčí B 1:2 (1:0) 19.10. 15:30 -
Sousedovice B - Pražák 9:1 (3:0) 13.10. 15:30 -
Junior B - Balvani 6:1 (3:1) 12.10. 15:30 -
Blatná B - Lom 4:1 (2:0) 22.09. 16:30 -
Číčenice - Balvani 2:1 (1:1) 14.09. 16:30 -
Štěkeň - Bavorov 0:10 (0:4) 07.09. 17:00 -
Čestice - Dražejov B 0:0 (0:2) 01.09. 17:00 -
Bavorov - Junior B 2:1 (1:0) 17.08. 17:00 -
Malenice - Poříčí 3:2 (1:1) 10.08. 17:00 -
Štěkeň - Drahonice 3:3 (1:2) 15.06. 17:00 -
Předslavice - Čestice 5:3 (3:3) 27.04. 17:00 -
Katovice B - Balvani 7:0 (5:0) 21.04. 17:00 -
Blatná B - Katovice B 3:1 (0:0) 31.03. 15:00 -
Volenice - Lnáře 0:5 (0:2) 28.10. 14:30 -
Číčenice - Bavorov 0:2 (0:1) 21.10. 14:30 -
Malenice - Hoštice 2:1 (1:0) 20.10. 15:30