Kučera Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rajhradice - Pohořelice 1:1 (1:0) 07.04. 16:30 -
Lednice - Mutěnice 1:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Vyškov B - Šlapanice 2:0 (1:0) 17.03. 10:00 -
Střelice - Ořechov 2:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Dubňany - Rohatec 1:3 (0:2) 04.11. 14:00 -
Vnorovy - Veselí 2:1 (2:1) 22.10. 15:00 -
Ždánice - Tvrdonice 1:3 (0:1) 17.09. 16:00 -
Babice - Blansko B 2:5 (1:2) 10.09. 16:30 -
MS Brno - Krumvíř 0:2 (0:1) 02.09. 10:30 -
Nikolčice - Želešice 5:0 (0:0) 18.08. 17:30 -
Ivančice - Boskovice 0:5 (0:3) 04.06. 17:30 -
Bystrc - MS Brno 0:0 (0:0) 31.05. 18:00 -
Rohatec - Milotice 3:1 (1:0) 21.05. 16:30 -
Bosonohy - Boskovice 2:1 (0:1) 06.05. 10:30 -
Líšeň B - MS Brno 4:1 (0:1) 16.04. 14:00 -
Svatobořice - Kozojídky 0:3 (0:2) 09.04. 16:00 -
Lednice - Bosonohy 0:1 (0:0) 01.04. 16:00 -
Soběšice - M. Krumlov 1:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
Vilémovice - Zbraslav 2:1 (2:1) 19.03. 15:00 -
Svratka B - Slavkov 3:2 (0:2) 18.03. 14:00 -
Sparta Brno - Kunštát 7:3 (5:0) 28.10. 11:00 -
Dubňany - Hroznová Lhota 0:5 (0:3) 23.10. 15:00 -
Bohdalice - Lokomotiva 2:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Ráječko - Kunštát 0:2 (0:1) 02.10. 15:30 -
Bosonohy - MS Brno 0:2 (0:1) 28.09. 16:00 -
Šatov - Višňové 1:4 (1:2) 24.09. 16:00 -
Veselí - Vnorovy 1:3 (1:2) 17.09. 16:00 -
Svratka - MS Brno 3:2 (2:2) 10.09. 10:30 -
Pohořelice - Vojkovice 2:2 (0:1) 03.09. 10:30 -
MS Brno - Mutěnice 6:1 (3:1) 11.06. 17:00 -
Slatina - RAFK 3:1 (1:1) 10.06. 18:00 -
Slatina B - Bosonohy B 1:3 (1:1) 31.05. 17:00 -
Krumvíř - Ratíškovice 5:3 (2:0) 28.05. 17:00 -
Ivančice - Sparta Brno 4:2 (3:0) 14.05. 16:30 -
Veselí - Nikolčice 4:2 (3:2) 07.05. 16:30 -
Bosonohy - Boskovice 1:1 (0:1) 24.04. 16:00 -
Lelekovice - Vilémovice 2:2 (2:1) 10.04. 15:30 -
Vyškov B - Lednice 0:0 (0:0) 03.04. 10:30 -
Mutěnice - Sparta Brno 4:2 (0:1) 19.03. 14:00 -
Kunštát - Rajhradice 1:1 (0:0) 30.10. 14:00 -
Vacenovice - Vyškov B 0:4 (0:1) 17.10. 15:00 -
Ratíškovice - Krumvíř 1:3 (0:2) 09.10. 15:30 -
Hroznová Lhota - Dubňany 1:2 (0:0) 03.10. 15:30 -
Kohoutovice - V. Pavlovice 1:2 (0:1) 02.10. 10:30 -
Svratka - Kuřim 0:4 (0:2) 29.08. 10:30 -
Ráječko - M. Krumlov 2:0 (1:0) 15.08. 17:30 -
M. Krumlov - Ratíškovice 1:2 (0:2) 03.10. 15:00 -
Sparta Brno - Kuřim 4:1 (3:0) 06.09. 16:00 -
Pačlavice - Veselí 0:6 (0:3) 29.08. 16:00 -
Blížkovice - Pohořelice 0:6 (0:2) 16.08. 17:00