Hanák Radim
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dobšice - RAFK 1:1 (1:1) 17.03. 10:15 -
FK Znojmo - Rosice B 1:4 (1:2) 04.11. 10:15 -
Rájec-Jestřebí - Ivančice 2:2 (0:0) 29.10. 14:00 -
Hroznová Lhota - Valtice 8:0 (3:0) 15.10. 15:00 -
Kohoutovice - Dobšice 4:0 (1:0) 30.09. 10:30 -
Slovan - Slatina 2:1 (1:1) 16.09. 16:00 -
V. Pavlovice - Valtice 7:1 (2:1) 03.09. 10:30 -
Vilémovice - Slovan 3:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Zbraslav - Šlapanice 4:2 (1:2) 10.06. 10:30 -
Vojkovice - Veselí 2:2 (2:0) 27.05. 16:30 -
Soběšice - Želešice 6:0 (3:0) 20.05. 17:00 -
Rajhradice - Vilémovice 2:1 (0:0) 30.04. 16:30 -
Šlapanice - Slovan 1:3 (0:1) 01.04. 16:00 -
V. Pavlovice - Pohořelice 1:3 (1:1) 30.10. 10:30 -
M. Krumlov - Šlapanice 0:0 (0:0) 23.10. 15:00 -
Miroslav - Jevišovice 1:0 (1:0) 22.10. 10:15 -
Dubňany - Vyškov B 2:4 (1:2) 25.09. 16:00 -
Dobšice - M. Krumlov 0:2 (0:1) 11.09. 15:00 -
RAFK - Nikolčice 2:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
FK Znojmo - Novosedly 2:4 (1:3) 20.08. 17:00 -
Vilémovice - Žebětín 0:3 (0:3) 13.08. 17:30 -
Tuřany - Pohořelice 0:4 (0:1) 05.06. 11:00 -
Dobšice - Kunštát 0:3 (0:1) 02.04. 15:30 -
Slatina - Zastávka 1:1 (0:0) 26.03. 14:00 -
Blížkovice - FK Znojmo 1:4 (0:2) 20.09. 15:30 -
Ráječko - Bystrc 3:1 (3:0) 13.09. 16:00 -
Kunštát - Novosedly 8:0 (4:0) 06.09. 16:00 -
Kuřim - M. Krumlov 3:0 (1:0) 29.08. 10:15 -
Čebín - Bohdalice 1:1 (1:0) 23.08. 15:00 -
Želešice - Zbraslav 1:3 (0:2) 21.08. 17:30 -
Líšeň B - Rousínov 3:1 (2:1) 03.11. 11:30 -
Žebětín - Tišnov 1:2 (1:1) 02.11. 10:30 -
Únanov - Šatov 3:3 (1:1) 27.10. 14:30 -
Ivančice - Mutěnice 3:0 (2:0) 05.10. 15:00 -
Ivančice - MS Brno 0:0 (0:0) 24.08. 10:30 -
Rajhradice - Rakvice 4:3 (1:1) 18.08. 17:00 -
Soběšice - Dobšice 0:3 (0:1) 10.08. 17:00 -
Bučovice - Milotice 1:3 (1:2) 15.06. 17:00 -
Dubňany - Lednice 0:0 (0:0) 19.05. 17:00 -
Rohatec - Ratíškovice 0:4 (0:2) 12.05. 17:00 -
Slovan - Žebětín 0:0 (0:0) 04.05. 17:00 -
Pohořelice - Únanov 3:0 (3:0) 13.04. 15:30 -
Líšeň B - Dobšice 3:0 (1:0) 07.04. 13:15 -
Zbraslav - Přímětice 4:3 (3:1) 24.03. 12:30 -
Líšeň B - Přímětice 3:1 (2:0) 28.10. 11:30 -
V. Pavlovice - Ratíškovice 0:4 (0:1) 07.10. 10:30 -
Pačlavice - Rakvice 0:0 (0:0) 23.09. 15:30 -
Vyškov B - Velká n. Vel. 4:0 (1:0) 16.09. 16:00 -
Medlánky B - Slovan B 4:2 (1:1) 13.09. 17:00 -
Přímětice - RAFK 2:4 (1:1) 08.09. 16:30