TICHÁČEK Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Řeporyje B - Modřany B 1:2 (1:0) 20.10. 15:30 -
Suchdol - Lochkov 6:0 (2:0) 19.10. 15:30 -
ČVUT - Zlíchov B 1:0 (0:0) 13.10. 11:30 -
Union B - Vinoř 2:3 (0:1) 06.10. 16:00 -
Slavia Malešice B - D. Počernice C 3:6 (1:4) 22.09. 16:30 -
Ambassadors - Troja B 1:1 (0:0) 21.09. 14:00 -
Smíchov B - Slivenec B 4:2 (2:0) 14.09. 16:30 -
Štěrboholy B - Kolovraty B 1:4 (0:3) 01.09. 17:00 -
Suchdol - Mládež 1:4 (0:1) 27.04. 17:00 -
Suchdol B - Spoje C 3:0 kont. (0:10) 27.04. 14:30 -
Košíře - Lochkov 1:2 (1:0) 19.04. 10:15 -
Stodůlky C - Nusle 1:4 (1:2) 18.04. 18:00 -
D. Počernice B - Březiněves B 1:1 (1:1) 14.04. 17:00 -
Řeporyje B - Slivenec B 1:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
Smíchov C - D. Počernice C 2:5 (2:2) 31.03. 18:00 -
Ambassadors - Záběhlice 6:3 (2:2) 30.03. 17:45 -
Zlíchov B - Kbely B 3:3 (1:1) 24.03. 18:30 -
Troja B - Vinoř 4:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Stodůlky C - Dukla JM B 1:0 (0:0) 27.10. 14:30 -
Hrdlořezy B - Praga C 3:3 (3:2) 13.10. 15:30 -
Kačerov - Praga B 1:1 (1:1) 13.10. 10:15 -
Mládež - Sparta Krč 4:4 (1:0) 16.09. 12:30 -
Točná - Lysolaje 5:0 (2:0) 15.09. 16:30 -
Bílá Hora B - Chabry B 0:9 (0:4) 09.09. 17:00 -
Slivenec B - Řeporyje B 0:1 (0:1) 08.09. 17:00 -
Střešovice C - Slivenec B 5:2 (2:1) 02.09. 17:00 -
Advokát - Řepy B 0:4 (0:3) 03.06. 17:00 -
Košíře - Zbraslav B 5:2 (2:2) 20.05. 17:00 -
Lipence B - Slivenec B 3:2 (1:1) 19.05. 17:00 -
Řeporyje B - Chuchle 1:3 (0:2) 08.04. 16:30 -
Lysolaje - Sparta Krč 1:4 (1:0) 02.04. 16:30 -
Řepy - Modřany 2:2 (2:2) 30.03. 10:30 -
Lysolaje - Stodůlky C 0:5 (0:1) 15.10. 15:30 -
Točná - Řepy B 1:3 (1:1) 14.10. 15:30 -
Řepy B - Sparta Krč 2:3 (0:2) 08.10. 16:00 -
Stodůlky C - Bílá Hora B 0:5 (0:3) 07.10. 13:30 -
Nebušice B - Střešovice C 2:2 (0:1) 01.10. 16:30 -
Lochkov - Lipence B 2:3 (0:2) 30.09. 16:30 -
Šeberov - Chodov B 5:0 (2:0) 24.09. 17:00 -
Slivenec B - Bílá Hora 1:5 (0:2) 09.09. 17:00 -
SK Praha 4 - Ambassadors 4:2 (1:1) 03.09. 17:00 -
Smíchov B - SK Praha 4 2:4 (1:2) 11.06. 17:00 -
Lochkov - Stodůlky C 2:0 (0:0) 03.06. 17:00 -
Řeporyje B - Miškovice B 3:2 (2:1) 28.05. 17:00 -
ČVUT - Olymp 4:0 (0:0) 21.05. 17:00 -
Košíře - ČVUT 4:0 (0:0) 14.05. 17:00 -
Radotín B - Modřany 7:0 (4:0) 30.04. 17:00 -
Střešovice C - Stodůlky C 10:1 (1:1) 23.04. 17:00 -
Chuchle - Radotín B 0:5 (0:2) 22.04. 17:00 -
Advokát - Řeporyje B 1:4 (1:3) 16.04. 17:00