ROPEK Stanislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
H. Újezd - Opatov 0:3 (0:1) 24.03. 15:00 -
Moravská Třebová C - Třebařov 0:5 (0:2) 09.10. 10:15 -
Letovice - Doubravice 3:6 (0:2) 08.08. 16:30 -
Linhartice - Radiměř 1:1 (0:0) 04.10. 15:00 -
Jevíčko - Boršov 3:1 (0:1) 20.09. 16:00 -
Janov - Borová/Telecí 2:1 (1:1) 12.09. 16:30 -
Čistá - Kunčina B 6:2 (3:2) 09.11. 13:30 -
Radiměř - Mladějov 2:2 (1:1) 02.11. 12:30 -
Kladky - Zdětín 4:1 (4:0) 27.10. 14:30 -
Mladějov - Hradec 3:1 (2:0) 26.10. 14:00 -
Rohozná - Koclířov 3:2 (2:0) 19.10. 15:00 -
Moravská Třebová C - Třebařov 5:0 (1:0) 12.10. 10:15 -
Vysočany B - Bořitov 0:3 (0:2) 06.10. 14:00 -
Horka - Loučka 1:0 (0:0) 22.09. 16:00 -
Radiměř - Janov 1:0 (1:0) 18.09. 16:30 -
Třebařov - Rohozná 3:1 (0:0) 14.09. 16:30 -
Borová/Telecí - Boršov 0:1 (0:0) 07.09. 17:00 -
Jevíčko - Janov 0:2 (0:1) 25.08. 17:00 -
Hradec - Horka 2:3 (1:2) 17.08. 17:00 -
Březová nad Svitavou - Jaroměřice 2:0 (0:0) 15.06. 17:00 -
Moravská Třebová C - Boršov 2:0 (1:0) 08.06. 10:15 -
D. Dobrouč - Brandýs 3:2p. (0:0) 02.06. 16:00 -
Bystré - Opatov 3:1 (1:1) 19.05. 17:00 -
Sebranice - Trstěnice 3:0 (0:0) 11.05. 17:00 -
Ptení - Otinoves 3:0 (1:0) 28.04. 16:00 -
Linhartice - Bystré 1:3 (0:1) 21.04. 16:00 -
Olešnice - Ráječko B 2:1 (1:1) 07.04. 15:30 -
Moravská Třebová C - Borová/Telecí 1:5 (1:2) 06.04. 10:15 -
Horka - Březová nad Svitavou 0:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Jehnědí - Rudoltice 3:0 (1:0) 28.10. 14:00 -
Sopotnice - Verměřovice 5:2 (1:1) 14.10. 15:00 -
Žamberk B - Rybník 2:0 (1:0) 07.10. 15:30 -
Jehnědí - D. Dobrouč 5:4p. (1:2) 26.08. 15:00 -
Tatenice B - Mistrovice 3:2 (3:1) 25.08. 17:00 -
Jiskra B - Těchonín 11:0 (8:0) 18.08. 16:00 -
Žichlínek B - Č. Třebová B 1:9 (1:4) 12.08. 16:00 -
Lichkov - Dolní Třešňovec 5:1 (2:1) 16.06. 16:00 -
Jehnědí - D. Čermná 4:1 (3:0) 10.06. 15:00 -
Němčice - Albrechtice 2:4 (2:1) 27.05. 16:00 -
Č. Heřmanice - Lichkov 7:0 (1:0) 20.05. 16:00 -
Žichlínek - D. Čermná 3:1 (0:0) 13.05. 16:00 -
Jehnědí - Verměřovice 2:1 (1:0) 01.05. 15:00 -
Č. Heřmanice - Helvíkovice 12:1 (6:0) 29.04. 16:00 -
Verměřovice - Rybník 2:1p. (1:1) 28.04. 16:00 -
Rudoltice - Němčice 11:0 (3:0) 21.04. 16:00 -
Kerhartice - Ústí n/O 0:1 (0:1) 15.04. 16:00 -
Albrechtice - Rudoltice 4:0 (0:0) 31.03. 16:00 -
Sopotnice - Verměřovice 3:2 (2:0) 05.11. 14:00 -
Němčice - Verměřovice 0:5 (0:1) 22.10. 15:00 -
D. Čermná - Jiskra B 8:0 (3:0) 14.10. 15:00