KYLAR Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kamenice - Sapeli 0:2 (0:1) 23.03. 15:00 -
Sapeli - Žirovnice 0:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Nové Město B - FŠ Třebíč 1:9 (0:5) 28.10. 14:30 -
Kostelec - Pohled 4:2 (1:2) 21.10. 14:30 -
Bystřice - Okříšky 0:1 (0:1) 07.10. 15:00 -
Rapotice - Pacov 3:1 (2:1) 23.09. 15:30 -
Žďár B - Sapeli 0:0 (0:0) 17.09. 15:30 -
Žirovnice - Kamenice 0:2 (0:2) 03.09. 16:00 -
Leština - Maraton B 4:2 (1:1) 20.08. 16:30 -
Bystřice - Kamenice 1:3 (0:1) 12.08. 16:30 -
Rapotice - Dukovany 3:3 (2:1) 03.06. 16:30 -
Náměšť - Nové Město B 1:2 (1:1) 27.05. 16:30 -
Ledeč - Sapeli 0:1 (0:0) 14.05. 16:30 -
Přibyslav B - Světlá B 8:2 (3:1) 07.05. 16:30 -
Chotěboř - Vel. Meziříčí B 1:3 (0:0) 06.05. 16:30 -
Budišov-Nárameč - Vel. Bíteš B 3:0 (1:0) 03.05. 18:00 -
Sapeli - Okříšky 2:1 (0:0) 30.04. 10:30 -
Rapotice - Vel. Meziříčí B 0:3 (0:2) 22.04. 16:00 -
Polná - Maraton 1:3 (0:2) 16.04. 16:00 -
Nové Město B - Okříšky 1:1 (1:1) 09.04. 15:30 -
Přibyslavice - Luka 0:0 (0:0) 02.04. 15:30 -
Rudíkov - Luka 3:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Havl. Brod - Bohunice 0:4 (0:3) 29.10. 14:30 -
Křižanov - Přibyslavice 4:2 (2:1) 16.10. 15:00 -
Dobronín - Č. Bělá 3:1 (2:0) 08.10. 14:30 -
Holešov - 1. HFK 4:1 (1:1) 17.09. 15:30 -
Ždírec - St. Říše B 3:2 (2:0) 11.09. 16:00 -
Speřice - St. Říše 2:1 (1:0) 03.09. 16:00 -
Bystřice - Ždírec 0:3 (0:1) 12.08. 18:00 -
Bedřichov - Žirovnice 2:4 (1:2) 11.06. 16:30 -
Maraton - HFK Třebíč 7:2 (4:2) 05.06. 16:30 -
Polná B - Rudíkov 0:3 (0:2) 04.06. 16:30 -
Nová Ves - Sapeli 3:1 (1:0) 29.05. 16:30 -
N. Rychnov - Štoky 1:4 (0:1) 08.05. 15:00 -
Nové Město B - Žirovnice 7:1 (2:1) 30.04. 16:30 -
Hybrálec - Rantířov B 2:0 (1:0) 24.04. 16:00 -
Náměšť - Bedřichov 0:1 (0:0) 23.04. 16:00 -
Dobronín - N. Rychnov 9:1 (5:1) 17.04. 14:30 -
Sapeli - Žirovnice 1:1 (0:1) 17.04. 10:30 -
Okříšky - Maraton 3:2 (2:0) 02.04. 15:30 -
Maraton - Žirovnice 4:2 (2:1) 07.11. 14:00 -
Náměšť - HFK Třebíč 3:0 (2:0) 06.11. 14:00 -
Světlá - AFC B 1:1 (0:1) 24.10. 14:30 -
Ledeč - Náměšť 1:2 (0:2) 17.10. 14:30 -
Kněžice - Rantířov 2:4 (0:2) 10.10. 15:00 -
Havl. Brod B - Třešť 2:1 (1:0) 09.10. 10:30 -
Chotěboř - Okříšky 2:3 (2:0) 03.10. 15:00 -
Střížov - Smrčná 6:0 (2:0) 28.09. 15:00 -
Přibyslav - Sapeli 1:1 (0:1) 26.09. 15:30 -
Ant. Důl - Pacov 0:4 (0:2) 19.09. 15:30