MAŇOUŠEK Radim
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lažánky - Doubravice B 3:0 (2:0) 23.09. 15:30 -
Jedovnice B - Drnovice B 1:2 (0:1) 15.09. 13:00 -
Boskovice B - Letovice 4:2 (2:1) 08.09. 18:30 -
Ostrov - Benešov 3:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Jedovnice - Rudice 1:2 (1:0) 18.08. 16:30 -
Lažany - Vísky 1:1 (1:1) 12.08. 17:00 -
Lipůvka - Doubravice 1:3 (1:1) 16.06. 16:30 -
Vavřinec - Kotvrdovice 1:0 (1:0) 10.06. 16:30 -
Ostrov - Drnovice 1:3 (1:2) 09.06. 16:30 -
Voděrady - Vilémovice B 1:0 (0:0) 03.06. 16:30 -
Mladějov - Rohozná 9:2 (5:2) 26.05. 17:00 -
Letovice - Sloup 3:0 (1:0) 20.05. 16:30 -
Černá Hora - Lipůvka 4:2 (4:1) 13.05. 16:30 -
Vísky - Opatovice 0:2 (0:0) 08.05. 17:30 -
Loučka - Městečko Trnávka 1:3 (0:2) 05.05. 17:00 -
Olomučany - Boskovice B 2:1 (2:0) 28.04. 16:00 -
Vranová - Kotvrdovice 3:1 (2:0) 22.04. 16:00 -
Adamov - Letovice 0:1 (0:0) 15.04. 15:30 -
Opatovice - Knínice 4:0 (1:0) 08.04. 15:30 -
Skalice - Adamov 5:1 (3:0) 05.11. 14:00 -
Lažany - Drnovice 3:2 (2:2) 04.11. 14:00 -
Rudice - Letovice 3:1 (0:1) 28.10. 13:00 -
Boskovice B - Rudice 3:0 (2:0) 22.10. 14:30 -
Černá Hora - Ráječko B 4:1 (2:0) 14.10. 15:00 -
Medlánky B - Svratka B 1:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
Ráječko B - Olomučany 2:4 (2:1) 28.09. 13:00 -
Slovan B - Lelekovice 2:6 (0:4) 16.09. 10:30 -
Letovice - Šošůvka 4:1 (1:1) 09.09. 13:45 -
Vilémovice B - Doubravice B 3:3 (1:1) 03.09. 16:30 -
Doubravice - Šošůvka 1:4 (0:2) 27.08. 16:30 -
Boskovice B - Sloup 3:2 (1:2) 26.08. 16:30 -
Cetkovice - Vísky 1:0 (1:0) 18.06. 16:30 -
Lažánky - Skalice B 5:6 (4:1) 17.06. 16:30 -
Sloup - Olešnice 1:1 (1:0) 11.06. 16:30 -
Vranová - Drnovice 1:6 (1:1) 14.05. 16:30 -
Ostrov - Benešov 2:1 (0:0) 07.05. 15:00 -
Olomučany - Lipůvka 2:1 (1:0) 06.05. 16:30 -
Cetkovice - Drnovice 2:0 (1:0) 30.04. 16:30 -
Jundrov - Bosonohy B 3:0 (1:0) 29.04. 16:30 -
Lipůvka B - Rájec-Jestřebí B 1:5 (0:0) 16.04. 16:00 -
Sloup - Adamov 4:1 (2:0) 09.04. 15:30 -
Benešov - Skalice 4:10 (3:7) 02.04. 15:30 -
Chrlice B - Lokomotiva B 2:5 (2:4) 01.04. 15:30 -
Šošůvka - Olomučany 1:5 (1:3) 06.11. 14:00 -
Kořenec - Lipůvka 1:4 (1:2) 05.11. 14:00 -
Lažany - Opatovice 1:0 (2:0) 30.10. 14:30 -
Olomučany - Letovice 1:1 (1:1) 23.10. 14:30 -
Slovan B - Obřany 8:2 (4:1) 15.10. 11:00 -
Lomnice - Lažany zrušen -
Jedovnice B - Vísky B 5:0 (3:0) 08.10. 11:45