STOLÍN Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Žichlínek - Albrechtice 4:1 (3:0) 21.04. 16:00 -
Těchonín - Žamberk B 1:3 (0:3) 20.04. 16:00 -
Řetová - Libchavy 1:2 (1:1) 14.04. 16:00 -
Žichlínek - Tatenice B 4:1 (3:1) 06.04. 15:30 -
Žamberk B - Dolní Třešňovec 5:1 (2:1) 31.03. 15:30 -
Kerhartice - Mistrovice 3:2 (1:2) 23.03. 15:00 -
Sloupnice - Březová 0:2 (0:0) 04.11. 14:00 -
Č. Třebová B - Bystré 3:1 (1:1) 29.10. 14:00 -
Kunčina - Dobříkov 1:6 (1:2) 14.10. 15:30 -
Jehnědí - Č. Třebová B 1:3 (1:0) 07.10. 16:00 -
Kerhartice - Sruby 2:1 (1:1) 30.09. 15:30 -
Janov - Tatenice 1:1 (0:0) 16.09. 14:00 -
Jehnědí - Sloupnice 4:0 (4:0) 10.09. 15:00 -
Janov - Kunčina 5:2 (3:2) 19.08. 17:00 -
Březová - Pomezí 3:1 (2:1) 12.08. 17:00 -
Březová - Svratouch 3:1 (0:0) 06.05. 17:00 -
Kunčina - Lanškroun B 5:1 (2:1) 29.04. 16:30 -
Libchavy - Janov 5:1 (2:0) 01.04. 16:00 -
Sopotnice - Albrechtice 2:0 (2:0) 26.03. 15:00 -
Janov - Lanškroun B 0:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Žamberk - Sloupnice 0:1 (0:0) 23.10. 14:30 -
Dobříkov - Semanín 2:2 (1:1) 15.10. 14:30 -
Libchavy - Lanškroun B 1:1 (1:1) 10.09. 16:00 -
Březová - Lanškroun B 3:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Libchavy - Semanín 0:0 (0:0) 13.08. 17:00 -
Libchavy - Žichlínek 3:4 (1:0) 04.06. 17:00 -
Semanín - Mor. Třebová B 2:1 (2:0) 28.05. 16:00 -
Lanškroun B - Libchavy 0:3 (0:2) 15.05. 16:30 -
Mor. Třebová B - Březová 2:0 (1:0) 07.05. 16:30 -
Svratouch - Hr. Týnec 2:1 (1:0) 24.04. 16:00 -
Žichlínek - Sloupnice 0:1 (0:1) 16.04. 16:00 -
Mor. Třebová B - Bystré 3:2 (1:0) 09.04. 15:30 -
Pomezí - Lanškroun B 3:1 (2:1) 16.10. 14:30 -
Kunčina - Semanín 5:4 (4:1) 28.09. 15:30 -
Rybník - Řetová 2:1 (1:1) 25.09. 15:30 -
Mor. Třebová B - Dobříkov 6:2 (2:0) 18.09. 15:30 -
Jablonné - Sloupnice 3:0 (2:0) 12.09. 16:00 -
Bystré - Libchavy 0:10 (0:5) 29.08. 17:00 -
Žamberk B - Libchavy B 0:0 (0:0) 15.08. 17:00 -
Březová - Semanín 0:0 (0:0) 14.08. 17:00 -
Helvíkovice - Žamberk B 4:2 (2:0) 07.08. 16:00 -
Boříkovice - Dolní Třešňovec 1:0p. (0:0) 10.10. 15:00 -
Lichkov - Luková 6:2 (3:0) 03.10. 15:00 -
Svratouch - Řečany 5:1 (3:1) 27.09. 15:30 -
Žichlínek - Březová 1:2p. (0:1) 20.09. 10:00 -
Verměřovice - Mistrovice 3:4p. (2:2) 19.09. 15:30 -
Sopotnice - D. Čermná 2:1 (1:0) 13.09. 16:00 -
Dobříkov - L. Bohdaneč 3:2 (2:1) 05.09. 17:00 -
Jablonné - Žichlínek 4:0 (2:0) 30.08. 16:00 -
Březová - Mor. Třebová B 2:1 (0:1) 22.08. 17:00