PETRUCHA Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Suchohrdly - H. Kounice 0:4 (0:1) 21.04. 16:30 -
Dobřínsko - Olbramovice 2:2 (0:1) 14.04. 16:30 -
Hevlín - Micmanice 2:0 (0:0) 06.04. 15:30 -
M. Krumlov B - Božice 13:1 (7:0) 31.03. 15:00 -
Přímětice B - Pavlice 2:3 (1:2) 30.03. 15:00 -
Dobšice B - Únanov 4:2 (4:1) 24.03. 10:15 -
Prosiměřice - Tasovice B 0:3 (0:1) 04.11. 14:00 -
H. Újezd - Výčapy 1:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Dyje B - FK Znojmo C 3:10 (1:4) 15.10. 15:00 -
Dobšice B - Prosiměřice 3:6 (2:2) 15.10. 10:15 -
Dobřínsko - Vlasatice 7:2 (7:0) 08.10. 15:30 -
Hl. Mašůvky - Vranov 7:0 (4:0) 01.10. 15:30 -
Práče - M. Krumlov B 0:4 (0:3) 30.09. 10:15 -
Jamolice - Vedrovice 1:3 (0:2) 24.09. 16:00 -
Dyje - Dyjákovice 2:6 (1:3) 23.09. 16:00 -
Šanov - Vrbovec 3:3 (0:3) 16.09. 16:00 -
Štítary - FK Znojmo B 3:6 (3:0) 10.09. 16:30 -
Olbramovice B - Skalice 1:1 (1:1) 10.09. 10:15 -
Hrádek - Božice 2:2 (0:2) 03.09. 16:30 -
Blížkovice B - Křepice 2:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Vrbovec - M. Krumlov B 4:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Jaroslavice - Vrbovec 4:2 (3:1) 04.06. 17:00 -
Štítary - Micmanice 0:2 (0:0) 28.05. 17:00 -
Chvalovice B - Křepice 4:0 (2:0) 27.05. 17:00 -
Únanov - Suchohrdly 0:1 (0:1) 21.05. 17:00 -
Vrbovec - Hostěradice 6:2 (4:0) 20.05. 17:00 -
Práče - Šanov 3:2 (2:0) 14.05. 17:00 -
Vrbovec - Hrádek 4:0 (1:0) 07.05. 15:00 -
Grešlové Mýto - Únanov B 1:3 (1:0) 06.05. 17:00 -
Přímětice B - Mramotice 6:2 (3:1) 29.04. 16:30 -
Blížkovice B - Křepice 1:4 (1:1) 23.04. 16:30 -
Šatov B - Pavlice 2:2 (2:1) 22.04. 16:30 -
Prosiměřice - Jaroslavice 5:1 (2:1) 16.04. 16:30 -
Těšetice - Hostěradice B 0:0 (0:0) 09.04. 15:00 -
Dyjákovice - Hevlín 1:2 (0:1) 08.04. 16:00 -
Vranov - Blížkovice B 1:4 (1:2) 02.04. 16:00 -
Únanov - Vrbovec 1:4 (0:2) 01.04. 16:00 -
Práče - Hostim 3:1 (1:0) 26.03. 15:00 -
Dyjákovice - Tasovice B 0:4 (0:3) 05.11. 14:00 -
Valtrovice - Mramotice 0:3 (0:1) 30.10. 14:00 -
Hostim - Prosiměřice 4:2 (2:1) 23.10. 14:00 -
Tasovice B - Oleksovice 14:0 (5:0) 16.10. 15:00 -
Dobšice B - Práče 1:0 (0:0) 16.10. 10:15 -
Blížkovice B - Grešlové Mýto 3:0 kont. (0:0) 15.10. 15:00 -
M. Krumlov B - Jaroslavice 5:0 (0:0) 08.10. 15:30 -
Slup - Čejkovice 2:2 (0:1) 02.10. 15:30 -
Micmanice - Dyjákovice 2:4 (2:3) 01.10. 15:30 -
Hostim - Šanov 2:5 (2:1) 25.09. 14:00 -
Přímětice B - Pavlice 4:2 (2:2) 24.09. 16:00 -
Únanov - H. Kounice 3:0 (0:0) 11.09. 16:30