PODOBA Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Č. Řečice - Jiřice 2:1 (2:0) 13.04. 15:00 -
Jiřice - Pacov B 1:1 (0:1) 30.09. 15:00 -
Jiřice B - Počátky 1:3 (1:1) 17.09. 15:30 -
Keřkov - Ledeč B 1:2 (1:0) 16.09. 15:30 -
Senožaty - Mnich 2:3 (1:0) 09.09. 16:00 -
Herálec B - Mírovka B 6:2 (3:1) 03.09. 16:00 -
Č. Řečice B - Častrov 1:0 (1:0) 21.05. 15:00 -
Pacov B - Jiřice 2:2 (1:2) 12.05. 17:30 -
Lukavec - Božejov 4:2 (2:1) 30.04. 15:00 -
Plačkov - Žirov 0:2 (0:2) 29.04. 16:00 -
Č. Řečice - H. Cerekev 1:3 (0:1) 01.04. 15:30 -
Žirov - Košetice B 5:4 (3:1) 05.11. 14:00 -
Božejov - Hořepník 8:1 (4:0) 02.10. 15:00 -
Lukavec - H. Ves 5:1 (4:0) 11.09. 15:00 -
Č. Řečice B - H. Cerekev B 3:2 (1:2) 21.08. 15:00 -
Budíkov - Žirov 3:0 kont. (0:0) 19.06. 15:00 -
N. Cerekev - Žirov 1:5 (1:1) 12.06. 16:30 -
Kamenice B - Lukavec 5:2 (1:1) 04.06. 16:30 -
Petrovice - Rohozná 2:3 (1:2) 29.05. 16:30 -
Č. Řečice - Černovice 3:1 (2:1) 15.05. 15:00 -
Rohozná - Maraton C 0:6 (0:4) 07.05. 16:30 -
Maraton B - Jiřice 10:1 (6:1) 01.05. 13:30 -
Telč B - Mrákotín 4:1 (3:0) 30.04. 16:30 -
Lukavec - Ústrašín 2:1 (0:1) 23.04. 15:00 -
Žirov - Košetice B 3:0 (2:0) 16.04. 15:00 -
Hořepník - H. Ves 4:1 (1:1) 19.03. 15:00 -
H. Ves - Žirov 3:1 (1:0) 14.08. 16:30 -
Košetice B - Želiv 5:2 (1:2) 19.09. 15:30 -
Mnich - Č. Řečice B 5:1 (3:1) 20.10. 14:30 -
Častrov - Plačkov B 9:0 (5:0) 06.10. 15:00 -
Černovice - Lukavec 3:3 (1:1) 28.09. 15:30 -
Č. Řečice - Kamenice B 1:1 (1:1) 15.09. 15:00 -
Košetice B - Budíkov 1:2 (0:0) 14.09. 16:00 -
Želiv - Hořepník 3:3 (1:3) 07.09. 16:00 -
Speřice B - N. Rychnov B 4:0 (1:0) 07.09. 13:30 -
Růžená - Smrčná 8:1 (4:1) 01.09. 16:00 -
Lučice - St. Ransko 5:2 (5:1) 28.10. 14:30 -
Polná B - Štěpánov 1:1 (1:1) 14.10. 15:00 -
Habry - Štoky 3:2 (2:1) 08.10. 15:00 -
Hořepník - V. Chyška 1:4 (0:3) 28.09. 15:00 -
Nedvědice - Beranov 4:2 (3:0) 24.09. 15:30 -
Ant. Důl - AFC B 2:6 (1:1) 17.09. 15:30 -
Rozsochatec - N. Rychnov 4:2 (2:0) 26.08. 16:30 -
Vel. Bíteš B - Bohdalov 3:2 (3:0) 19.08. 16:30 -
Tis - St. Ransko 7:1 (4:0) 12.08. 16:30 -
Hněvkovice - Obrataň B 2:0 (1:0) 11.06. 16:30 -
Hněvkovice - Košetice B 0:1 (0:0) 04.06. 16:30 -
Lípa - Ždírec B 2:5 (1:1) 15.04. 16:00 -
Náměšť - Kněžice 5:1 (3:1) 09.04. 15:30 -
Ždírec B - Počátky 7:0 (2:0) 29.10. 14:00