CÁPAL Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Voděrady - Lysice 1:1 (0:1) 14.04. 16:30 -
Lysice - Boskovice C 1:2 (1:2) 31.03. 15:30 -
Lažánky - Ráječko B 1:9 (0:4) 24.03. 15:00 -
Vísky - Kořenec 1:4 (0:0) 29.10. 14:00 -
Lažánky - Adamov 6:0 (1:0) 22.10. 15:00 -
Mladějov - H. Újezd 4:1 (2:1) 14.10. 15:00 -
Velké Opatovice - Kunštát C 3:0 (1:0) 27.08. 16:30 -
Vendolí - Čistá 3:2 (1:2) 29.04. 16:30 -
Lažánky - Kotvrdovice 3:2 (1:1) 16.10. 15:00 -
Voděrady - Boskovice C 2:1 (1:0) 18.09. 16:00 -
Lažany - Sloup 0:2 (0:1) 03.10. 15:30 -
Letovice B - Lažánky 2:2 (0:1) 02.10. 15:30 -
Olešnice - Skalice 6:3 (2:0) 28.09. 16:00 -
Cetkovice - Vavřinec 4:0 (0:0) 26.09. 16:00 -
Rudice - Skalice 4:0 (1:0) 04.09. 10:15 -
Mladějov - Opatov 2:2 (2:1) 28.08. 17:00 -
Opatov - Boršov 4:1 (2:1) 21.08. 17:00 -
Černá Hora - Adamov 2:1 (1:0) 15.08. 17:30 -
Janov - Loučka 4:3 (4:2) 14.08. 17:00 -
Lipůvka - Kotvrdovice 2:0 (2:0) 04.10. 15:00 -
Křenov - Městečko Trnávka 4:1 (1:1) 03.10. 15:00 -
Kořenec - Voděrady 4:1 (0:0) 27.09. 15:30 -
Doubravice B - Kunštát C 0:8 (0:4) 26.09. 15:30 -
Skalice - Bořitov 1:1 (0:0) 20.09. 15:30 -
Kořenec - Lipůvka 2:1 (0:0) 13.09. 16:00 -
Voděrady - Svitávka 2:0 (0:0) 06.09. 16:00 -
Letovice - Jedovnice 2:3 (2:3) 30.08. 16:30 -
Skalice - Adamov 5:0 (2:0) 23.08. 17:00 -
Jedovnice - Olešnice 1:1 (0:1) 22.08. 17:00 -
Benešov - Vranová 4:2 (0:1) 09.08. 17:00 -
Lažany - Velké Opatovice B 2:4 (1:1) 09.11. 13:30 -
Voděrady - Cetkovice 0:7 (0:3) 27.10. 14:00 -
Vísky - Sloup 3:3 (2:2) 20.10. 14:30 -
Ráječko B - Vysočany B 5:0 (1:0) 13.10. 15:00 -
Lažany - Doubravice B 2:1 (1:0) 06.10. 15:00 -
Doubravice B - Jedovnice B 1:1 (1:1) 28.09. 15:30 -
Vísky - Ostrov 2:1 (1:0) 15.09. 16:00 -
Doubravice - Vysočany B 9:0 (4:0) 08.09. 16:30 -
Jedovnice B - Skalice B 2:0 (1:0) 07.09. 13:30 -
Letovice - Adamov 3:1 (1:0) 31.08. 16:30 -
Lažany - Skalice B 2:2 (2:0) 25.08. 17:00 -
Vavřinec - Vísky 2:2 (1:1) 10.08. 15:00 -
Cetkovice - Vísky 2:1 (2:0) 09.06. 17:00 -
Boskovice B - Sloup 11:0 (6:0) 05.06. 19:30 -
Vísky - Benešov 6:0 (3:0) 02.06. 14:30 -
Lipůvka - Vavřinec 5:1 (5:0) 26.05. 17:00 -
Loučka - Městečko Trnávka 1:1 (0:0) 25.05. 17:00 -
Hradec - Kunčina B 3:0 (1:0) 18.05. 17:00 -
Kořenec - Lažany 5:2 (3:2) 11.05. 16:00 -
Benešov - Velké Opatovice 5:2 (1:0) 05.05. 17:00