MLČOCH Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Horní Štěpánov - Vrahovice 2:3 (2:3) 09.11. 14:00 -
Olšany - Čechovice B 1:3 (1:1) 26.10. 14:30 -
Vyšovice - Brodek u PV 1:2p. (0:0) 20.10. 14:30 -
Čechovice B - Brodek u PV B 6:1 (0:1) 05.10. 15:00 -
Zdětín - Kostelec B 2:3p. (1:0) 28.09. 15:30 -
Brodek u PV - Sokol Držovice 4:3 (2:1) 22.09. 15:30 -
Brodek - Skalka 2011 5:1 (3:1) 14.09. 16:00 -
Vrahovice - Brodek 5:4 (4:1) 24.08. 16:30 -
Čechovice B - Vrahovice 3:6 (1:2) 27.10. 14:30 -
Otaslavice B - Želeč 1:2p. (0:0) 21.10. 14:30 -
Brodek u PV - Brodek 1:4 (0:1) 14.10. 15:00 -
Pavlovice u Koj. - Bedihošť 3:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
Skalka 2011 - Čechovice B 4:3 (2:2) 06.10. 15:00 -
Nezamyslice B - Olšany 1:5 (1:2) 30.09. 10:00 -
Vicov - Čechovice B 3:1 (1:1) 23.09. 15:30 -
Kostelec B - Otinoves 4:1 (2:1) 15.09. 15:30 -
Vrahovice - Vyšovice 7:0 (4:0) 01.09. 16:00 -
Určice B - Nezamyslice 2:3p. (1:2) 18.08. 16:30 -
Biskupice - Nezamyslice B 4:3p. (1:2) 10.06. 17:00 -
Vrahovice - Tištín 6:0 (2:0) 19.05. 17:00 -
Dobromilice - Vyšovice 1:5 (0:4) 13.05. 16:30 -
Určice B - Čechovice B 4:1 (4:1) 12.05. 16:30 -
Otaslavice - Nezamyslice 2:1p. (0:1) 31.03. 15:30 -
Kralice B - Bedihošť 1:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Čechy p. Kosířem - Mostkovice B 0:5 (0:3) 22.10. 14:30 -
Biskupice - Kralice B 4:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Tištín - Vrahovice 1:2 (1:1) 01.10. 15:00 -
Nezamyslice B - Biskupice 2:9 (1:2) 24.09. 10:00 -
Tištín - Horní Štěpánov 5:3 (4:3) 17.09. 15:30 -
Otaslavice - Vicov 4:0 (2:0) 19.08. 16:30 -
Horní Štěpánov - Přemyslovice 5:1 (2:0) 10.06. 16:30 -
Tištín - Pavlovice u Koj. 0:2 (0:1) 28.05. 16:30 -
Bedihošť - Tištín 1:7 (1:2) 06.05. 16:30 -
Vicov - Haná Prostějov 2:1p. (1:0) 30.04. 16:30 -
Želeč - Otaslavice B 2:4 (0:2) 23.04. 16:00 -
Vyšovice - Otaslavice 1:2 (1:1) 09.04. 15:30 -
Určice B - Zdětín 5:1 (2:0) 02.04. 15:30 -
Haná Prostějov - Otaslavice 3:2p. (1:0) 25.03. 15:30 -
Vrahovice - Haná Prostějov 0:1p. (0:0) 05.11. 14:00 -
Želeč - Pavlovice u Koj. 2:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
Haná Prostějov - Olšany 4:0 (2:0) 22.10. 15:00 -
Brodek u PV B - Dobromilice 5:4p. (2:2) 15.10. 14:30 -
Nezamyslice B - Pavlovice u Koj. 1:4 (0:1) 09.10. 15:00 -
Němčice B - Tištín 0:3 (0:2) 02.10. 15:00 -
Olšany - Horní Štěpánov 2:3 (0:0) 01.10. 15:00 -
Ptení - Přemyslovice 2:1 (0:0) 25.09. 15:30 -
Horní Štěpánov - Brodek u PV 2:1 (1:0) 11.09. 16:00 -
Tištín - Bedihošť 5:0 (3:0) 28.08. 16:30 -
Vyšovice - Vrahovice 1:0 (0:0) 21.08. 16:30 -
Zdětín - Otaslavice 1:6 (0:2) 07.08. 17:00