DÖMISCH Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sokol Držovice - Otaslavice B 3:2 (2:2) 13.04. 15:30 -
Čechovice B - Nezamyslice 1:2 (1:0) 06.04. 15:30 -
Vrahovice - Čechovice B 6:2 (4:0) 30.03. 15:00 -
Smržice - Nezamyslice 3:5 (2:1) 23.03. 15:00 -
Kostelec B - Plumlov B 4:1 (2:1) 26.08. 16:30 -
Konice - Němčice 3:1 (2:0) 12.08. 17:00 -
Plumlov B - Němčice 4:2 (1:2) 18.06. 17:00 -
Kostelec B - Vicov 1:2 (0:1) 17.06. 14:00 -
Dobromilice - Brodek 4:1 (2:1) 11.06. 17:00 -
Bedihošť - Čechy 2:3p. (0:1) 10.06. 16:30 -
Biskupice - Čechy 2:3 (1:2) 04.06. 17:00 -
Němčice - Určice B 0:4 (0:1) 28.05. 17:00 -
Dobromilice - Přemyslovice 5:1 (2:1) 21.05. 17:00 -
Sokol Držovice - Němčice 4:1 (2:0) 20.05. 17:00 -
Kralice B - Určice B 4:3 (4:2) 14.05. 16:30 -
Mladějov - Boršov 5:3 (3:3) 13.05. 17:00 -
Určice B - Sokol Držovice 6:5p. (3:1) 30.04. 16:30 -
Olšany - Přemyslovice 4:1 (3:0) 29.04. 13:30 -
Kostelec B - Vrahovice 0:1 (0:0) 22.04. 16:00 -
Němčice - Přemyslovice 3:2 (0:2) 16.04. 16:00 -
Určice B - Dobromilice 6:3 (3:1) 02.04. 15:30 -
Vrahovice - Němčice 8:0 (6:0) 29.10. 14:30 -
Jevíčko - Boršov 2:1 (0:1) 22.10. 14:30 -
Sokol Držovice - Plumlov B 2:1 (1:0) 15.10. 15:00 -
Olšany - Brodek 9:1 (5:0) 08.10. 15:00 -
Dobromilice - Nezamyslice 7:2 (3:1) 02.10. 15:00 -
Němčice - Brodek 0:2 (0:0) 25.09. 15:30 -
Vicov - Kralice B 3:2 (0:0) 18.09. 15:30 -
Mladějov - Hradec 4:1 (4:0) 17.09. 15:30 -
Plumlov B - Přemyslovice 2:5 (1:3) 11.09. 16:00 -
Bedihošť - Biskupice 1:0 (0:0) 10.09. 16:00 -
Brodek - Určice B 1:4 (0:1) 03.09. 16:00 -
Určice B - Kostelec B 4:2 (2:1) 25.08. 17:00 -
Olšany - Němčice 6:1 (2:0) 20.08. 16:30 -
Kralice B - Nezamyslice 3:4p. (2:2) 14.08. 17:00 -
Sokol Držovice - Dobromilice 2:1 (1:0) 13.08. 17:00 -
Tištín - Ptení 3:2 (2:1) 12.06. 17:00 -
Sokol Držovice - Dobromilice 1:4 (1:2) 04.06. 17:00 -
Tištín - Určice B 1:3 (1:2) 29.05. 17:00 -
Jevíčko - Janov 3:3 (1:1) 28.05. 17:00 -
Němčice - Ptení 7:3 (1:0) 15.05. 17:00 -
Plumlov B - Brodek 1:3 (1:2) 08.05. 16:30 -
Kostelec B - Vyšovice 1:2p. (0:1) 24.04. 16:00 -
Loučka - Janov 2:2 (2:0) 09.04. 15:30 -
Určice B - Plumlov B 3:0 (3:0) 27.03. 15:00 -
Plumlov B - Určice B 5:1 (4:0) 23.10. 14:30 -
Ptení - Nezamyslice 3:1 (0:1) 17.10. 14:30 -
Jevíčko - H. Újezd 3:0 (2:0) 16.10. 14:30 -
Plumlov B - Olšany 8:3 (4:2) 10.10. 15:00 -
Dobromilice - Sokol Držovice 2:4 (2:3) 03.10. 15:00