HUŠEK Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Martinice - Rusava 4:3p. (1:0) 04.10. 15:00 -
Němčice - Střílky 3:2 (0:1) 03.10. 15:30 -
Kvasice B - Tučapy 7:1 (2:0) 27.09. 15:30 -
Rataje - Kroměříž B 2:4 (1:3) 26.09. 15:30 -
Roštín - Bařice 5:3 (1:1) 20.09. 15:00 -
Němčice - Tučapy 5:2 (3:1) 13.09. 16:00 -
Komárno - Střílky 4:1 (1:0) 06.09. 16:00 -
Záříčí - Troubky - Zdislavice 4:5 (1:3) 05.09. 16:00 -
Žalkovice - Tučapy 10:1 (3:1) 30.08. 16:30 -
Počenice - Kvasice B 3:2p. (1:2) 23.08. 16:30 -
Ludslavice - Žeranovice 2:3p. (2:0) 16.08. 17:00 -
Záhlinice - Zborovice 0:8 (0:1) 16.08. 14:30 -
Zborovice - Záhlinice 2:0 (1:0) 02.11. 13:30 -
Němčice - Lubná 3:1 (2:1) 27.10. 14:00 -
Litenčice - Bezměrov 0:3 (0:1) 26.10. 15:00 -
Počenice - Komárno 2:0 (0:0) 20.10. 14:30 -
Pravčice - Záříčí 2:0 (0:0) 19.10. 14:30 -
Kvasice B - Skaštice B 2:1 (0:0) 13.10. 15:00 -
Troubky - Kyselovice 6:2 (3:0) 12.10. 15:00 -
Lubná - Záhlinice 5:0 (2:0) 06.10. 15:00 -
Střílky - Němčice 3:4 (2:1) 29.09. 15:30 -
Rataje - Šelešovice zrušen -
Tučapy - Kvasice B 0:2 (0:1) 22.09. 15:30 -
Zborovice - Lubná 0:3 (0:2) 15.09. 16:00 -
Pravčice - Roštín 8:1 (6:1) 14.09. 16:00 -
Počenice - Lutopecny 1:4 (1:3) 08.09. 16:00 -
Rataje - Zlobice 5:2 (3:2) 01.09. 16:00 -
Kostelec - Tučapy 2:1 (1:1) 01.09. 13:00 -
Míškovice - Ludslavice 3:1 (0:0) 25.08. 16:30 -
Martinice - Rymice 1:6 (0:2) 25.08. 14:00 -
Bezměrov - Záříčí 2:3 (2:2) 18.08. 16:30 -
Žalkovice - Tučapy 2:3 (1:2) 17.08. 16:30 -
Střílky - Kostelec 7:4 (3:1) 11.08. 17:00 -
Šelešovice - Troubky 2:1 (1:0) 23.06. 17:30 -
Břest - Komárno 4:0 (2:0) 16.06. 17:30 -
Bařice - Zlobice 2:7 (0:4) 15.06. 16:30 -
Ludslavice - Rajnochovice 3:2 (2:2) 09.06. 17:00 -
Záhlinice - Lubná 0:2 (0:0) 09.06. 14:30 -
Počenice - Střílky 4:2 (3:1) 02.06. 17:00 -
Litenčice - Rataje 2:4 (0:2) 26.05. 17:00 -
Zborovice - Chvalčov 4:1 (2:1) 25.05. 17:00 -
Komárno - Střílky 1:2p. (1:1) 19.05. 17:00 -
Martinice - Ludslavice 1:8 (0:6) 12.05. 16:00 -
Kyselovice - Roštín 2:3p. (2:0) 11.05. 16:30 -
Troubky - Litenčice 1:11 (0:6) 05.05. 16:30 -
Břest - Kvasice B 4:2 (2:2) 04.05. 16:30 -
Bařice - Šelešovice 1:0p. (0:0) 28.04. 16:00 -
Zlobice - Žalkovice B 3:2p. (1:1) 27.04. 16:00 -
Střílky - Skaštice B 4:2 (1:0) 21.04. 16:00 -
Záhlinice - Mrlínek 2:1 (2:1) 14.04. 15:00