GARGULÁK Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Choryně - Prlov 1:0 (0:0) 16.10. 14:30 -
Bojkovice - Nivnice 4:1 (1:1) 11.09. 16:00 -
Hovězí - Halenkov 2:7 (1:5) 04.09. 16:00 -
Šumice - Kunovice 1:2 (0:2) 28.08. 16:30 -
Prostř.Bečva - Podlesí 4:1 (4:0) 14.08. 17:00 -
Brumov B - Lidečko 0:1 (0:0) 19.06. 10:00 -
Hrachovec - Bylnice 7:2 (3:0) 05.06. 17:00 -
Franc.Lhota - Vlachovice 3:4 (1:2) 15.05. 16:30 -
Dol.Němčí - Těšnovice 2:1 (2:1) 08.05. 16:30 -
Val.Příkazy - Hrachovec 1:2 (0:1) 24.04. 10:00 -
Val. Meziříčí B - Hor.Lideč 5:0 (3:0) 03.04. 13:30 -
Podlesí - Vigantice 2:2 (0:1) 30.10. 13:30 -
Rožnov - Franc.Lhota 2:4 (0:1) 24.10. 13:30 -
Fryšták - Osvětimany 0:5 (0:1) 17.10. 14:30 -
Vlachovice - Podlesí 2:6 (1:2) 09.10. 14:30 -
Dol.Němčí - Zlechov 6:2 (4:1) 12.09. 15:30 -
Val. Meziříčí B - Vlachovice 7:0 (2:0) 05.09. 10:15 -
Fryšták - Hluk 4:5 (3:2) 22.08. 16:30 -
Juřinka - Vidče 3:1 (1:1) 13.08. 17:00 -
Val.Příkazy - Val.Klobouky 4:2 (3:1) 03.11. 10:00 -
Kunovice - Šumice 1:2 (0:2) 27.10. 10:15 -
Hrachovec - Juřinka 2:4 (1:0) 20.10. 14:30 -
Kateřinice - Val. Meziříčí B 2:1p. (0:0) 12.10. 13:00 -
Bojkovice - Kunovice 6:1 (2:1) 06.10. 15:00 -
Val.Příkazy - Val. Meziříčí B 2:3 (0:3) 22.09. 10:00 -
Podlesí - Kelč 4:1 (1:0) 15.09. 16:00 -
Hrachovec - Vlachovice 4:1 (2:0) 18.08. 16:30 -
Kunovice - Buchlovice 3:0 (1:0) 11.08. 10:15 -
Hor.Lideč - Lidečko 0:1p. (0:0) 14.06. 18:00 -
Lužkovice - Veselá 1:2p. (0:1) 02.06. 17:00 -
Ratiboř - Halenkov 3:1 (1:1) 25.05. 16:30 -
Semetín - Hovězí 2:3 (1:1) 19.05. 10:15 -
Val.Polanka - Hor.Lideč 4:1 (3:1) 05.05. 16:30 -
Příluky - Louky 1:0p. (0:0) 28.04. 16:00 -
Ratiboř - Lidečko 1:2 (0:0) 13.04. 15:30 -
Prostř.Bečva - Val.Polanka 4:3p. (1:1) 07.04. 15:30 -
Lidečko - Hor.Lideč 1:4 (1:1) 04.11. 14:30 -
Uh. Ostroh - Havřice 5:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Slavičín B - Hor.Lideč 2:4 (0:2) 21.10. 10:15 -
Prostř.Bečva - Choryně 3:4p. (1:1) 14.10. 15:00 -
Slavkov - Kostelec 7:3 (2:2) 30.09. 15:30 -
Lidečko - Halenkov 1:2p. (1:0) 23.09. 15:30 -
Hor.Lideč - Val.Polanka 2:1 (0:1) 22.09. 15:30 -
Slušovice - Vidče 2:0 (1:0) 16.06. 17:00 -
Nedachlebice - Napajedla 0:2 (0:1) 10.06. 17:00 -
Val.Polanka - Semetín 0:2 (0:1) 03.06. 17:00 -
Kelč - Nedašov 3:0 (2:0) 26.05. 17:00 -
Vlachovice - Nevšová 2:1 (1:1) 19.05. 16:30 -
Val.Klobouky - Vidče 1:2 (1:0) 13.05. 16:30 -
Brumov B - Podlesí 2:6 (0:3) 22.04. 10:00