VOLEK Stanislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Boleslav - Sigma 2:1 (1:0) 16.03. 15:00 -
Liberec - Karviná 1:0 (0:0) 09.03. 15:00 -
Sparta B - Prostějov 4:0 (2:0) 03.03. 10:30 -
Ostrava - Bohemians 1:1 (1:0) 24.02. 15:00 -
Slovácko - Pardubice 1:2 (0:1) 10.02. 15:00 -
Bohemians - Liberec 0:0 (0:0) 13.12. 18:00 -
Slavia - Boleslav 2:0 (0:0) 10.12. 18:00 -
Jablonec - Pardubice 2:1 (1:1) 26.11. 15:00 -
Sigma - Slavia 1:3 (1:2) 12.11. 18:00 -
Žižkov - Jihlava 0:2 (0:1) 05.11. 10:15 -
Brno - Líšeň 3:0 (1:0) 27.10. 17:00 -
Karviná - Hradec 1:0 (0:0) 21.10. 15:00 -
Jablonec - Slovácko 2:0 (2:0) 30.09. 15:00 -
Plzeň - Pardubice 6:2 (3:1) 24.09. 15:00 -
Sigma - Dynamo 2:1 (2:1) 16.09. 15:00 -
Vlašim - Jihlava 1:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Teplice - Sparta 1:1 (0:1) 19.08. 18:00 -
Dynamo - Plzeň 2:5 (1:2) 13.08. 18:00 -
Slovácko - Sigma 0:2 (0:1) 05.08. 15:00 -
Vyškov - Kroměříž 5:1 (2:0) 02.08. 18:00 -
Vyškov - Jihlava 2:1 (0:1) 24.05. 17:00 -
Boleslav - Hradec 0:0 (0:0) 07.05. 15:00 -
Vyškov - Slavia B 2:2 (1:1) 22.04. 10:15 -
Sparta B - Karviná 2:2 (1:1) 16.04. 10:30 -
Prostějov - Vlašim 0:4 (0:1) 08.04. 16:30 -
Sparta B - Chrudim 0:0 (0:0) 19.03. 10:30 -
Dukla - Třinec 2:0 (0:0) 04.03. 14:00 -
Sparta B - Příbram 0:3 (0:2) 06.11. 10:30 -
Chrudim - Sigma B 0:0 (0:0) 22.10. 10:15 -
Prostějov - Karviná 2:1 (0:0) 15.10. 15:30 -
Vyškov - Varnsdorf 2:0 (1:0) 08.10. 10:15 -
Příbram - Třinec 3:1 (2:0) 17.09. 16:30 -
Jihlava - Opava 0:1 (0:0) 04.09. 17:00 -
Líšeň - Příbram 0:0 (0:0) 20.08. 17:00 -
Jihlava - Sigma B 1:1 (1:1) 05.08. 18:00 -
Vsetín - Strání 3:0 (3:0) 18.06. 16:00 -
Kroměříž - Vratimov 6:0 (3:0) 11.06. 17:00 -
Frýdek-Místek - Nové Město 1:0 (0:0) 28.05. 14:30 -
Rosice - Hlučín 2:0 (0:0) 21.05. 10:15 -
Vel. Meziříčí - Kroměříž 3:1 (2:1) 08.05. 10:15 -
Frýdlant - Vítkovice 0:3 (0:2) 27.04. 17:00 -
Zlín B - Slovácko B 0:1 (0:0) 24.04. 10:30 -
Frýdek-Místek - Sigma B 0:3 (0:1) 09.04. 14:30 -
Uničov - Rosice 2:0 (1:0) 27.03. 10:15 -
Vratimov - Kroměříž 1:4 (0:3) 06.11. 10:15 -
Nové Město - Frýdek-Místek 0:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
Sigma B - Blansko 3:0 (0:0) 03.10. 10:15 -
Znojmo - Nové Město 0:2 (0:1) 03.09. 17:30 -
Rosice - Kroměříž 1:2 (1:1) 07.08. 16:30 -
Znojmo - Kroměříž 1:3 (0:2) 09.10. 15:00