KYSELÝ Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Darkovice - Hať 1:1 (0:1) 28.10. 14:30 -
Klimkovice - Skotnice 3:2 (3:2) 21.10. 14:30 -
SK Horní Suchá - Raškovice 0:2 (0:0) 14.10. 15:00 -
Jeseník - Ostravice 4:1 (2:0) 01.10. 15:00 -
Píšť - Albrechtice 1:3 (0:2) 24.09. 15:30 -
Tošanovice - Hnojník 1:1 (1:0) 23.09. 15:30 -
Mokré Lazce - Starý Jičín 4:1 (2:1) 17.09. 10:00 -
Vlčovice - Veřovice 0:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Tichá - B.Albrechtice 0:2 (0:1) 26.08. 16:30 -
Strahovice - Stará Bělá 7:6 (5:3) 17.06. 13:00 -
Vlčovice - Spálov 3:1 (2:0) 10.06. 17:00 -
Skotnice - Starý Jičín 1:2 (1:1) 27.05. 17:00 -
Kravaře - Stará Bělá 4:1 (2:1) 21.05. 17:00 -
SK Horní Suchá - Libhošť 4:2 (2:2) 13.05. 16:30 -
Sedliště - Lískovec 0:2 (0:2) 06.05. 16:30 -
Vlčovice - Staříč 3:2 (1:1) 29.04. 16:00 -
Jistebník - Chlebičov 2:2 (0:0) 22.04. 16:00 -
Klimkovice - Stachovice 1:2 (1:1) 15.04. 16:00 -
Tichá - B.Albrechtice 8:3 (4:2) 08.04. 15:30 -
Libhošť - Lučina 3:3 (1:2) 26.03. 15:00 -
Hať - Ostrava-Jih 1:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Jablunkov - SK Horní Suchá 1:1 (1:0) 15.10. 15:00 -
Darkovičky - Kozmice 0:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Stonava - St. Město F-M 4:0 (2:0) 17.09. 15:30 -
Skotnice - Stachovice 2:1 (1:0) 10.09. 16:00 -
Inter. Petrovice - Petřvald 2:3 (1:2) 04.09. 16:00 -
Vlčovice - Fryčovice 3:1 (1:0) 27.08. 16:30 -
Staříč - Ostravice 2:3 (2:3) 20.08. 15:00 -
Stonava - Petrovice 3:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Dobratice - Smilovice 0:2 (0:1) 18.06. 12:00 -
Ludgeřovice - Bolatice 2:3 (2:2) 11.06. 17:00 -
Slovan - Zlatníky 2:3 (0:0) 28.05. 17:00 -
Spálov - Skotnice 3:1 (2:1) 15.05. 16:30 -
Kravaře - Darkovičky 2:0 (1:0) 17.04. 16:00 -
Oldřichovice - Petrovice B 3:0 (1:0) 09.04. 15:30 -
Malé Hoštice - Stará Bělá 1:5 (1:0) 27.03. 15:00 -
Smilovice - Dobratice 1:3 (0:2) 06.11. 14:00 -
Inter. Petrovice - Sedliště 5:2 (4:0) 03.11. 18:00 -
SK Horní Suchá - Staříč 2:0 (2:0) 30.10. 14:30 -
Stará Bělá - Slovan 10:1 (5:0) 23.10. 14:30 -
Třebovice - Hať 5:2 (1:0) 09.10. 15:00 -
Jeseník - Veřovice 4:0 (2:0) 03.10. 15:00 -
Hrabová - Záblatí 3:1 (1:0) 25.09. 15:30 -
Mokré Lazce - Stará Bělá 1:4 (1:3) 12.09. 10:00 -
Klimkovice - Sl.Rychvald 3:2 (3:2) 04.09. 16:00 -
Hradec - Mokré Lazce 3:2 (2:2) 21.08. 16:30 -
Žimrovice - Slavia Opava 3:0 (3:0) 03.10. 15:30 -
Třebovice - Klimkovice 2:2 (1:2) 19.09. 16:00 -
Veřovice - Tichá 4:1 (2:1) 12.09. 16:00 -
Kozmice - Ostrava-Jih 3:1 (1:1) 30.08. 17:00