DOLEŽAL Radim
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Březová - H. Němčí 2:2 (1:1) 28.08. 15:00 -
Ořechov - Uh. Ostroh 8:0 (4:0) 21.05. 16:30 -
Ořechov - Zborovice 2:3 (0:1) 23.10. 13:30 -
Vidče - Vigantice 2:1 (0:1) 04.09. 16:00 -
Nivnice - Dol.Němčí 2:0 (1:0) 08.08. 17:00 -
Nedachlebice - Dol.Němčí 1:2 (1:1) 11.10. 15:00 -
Kelč - Podlesí 5:1 (2:1) 26.09. 15:30 -
Slavkov - Jankovice 8:0 (3:0) 19.09. 15:30 -
Kateřinice - Val. Meziříčí B 4:1 (3:1) 12.09. 16:00 -
Kunovice - Osvětimany 2:4 (0:3) 06.09. 10:15 -
Vlachovice - Rožnov 1:2p. (1:0) 29.08. 16:30 -
Koryčany - Fryšták 1:0 (1:0) 23.08. 16:30 -
Bojkovice - Těšnovice 2:1 (1:1) 16.08. 17:00 -
Osvětimany - Fryšták 4:1 (2:0) 19.10. 14:30 -
Dol.Němčí - Koryčany 4:5p. (3:2) 13.10. 15:00 -
Hluk - Šumice 2:3p. (1:1) 12.10. 15:00 -
Buchlovice - Zlechov 0:1p. (0:0) 06.10. 15:00 -
Vidče - Rožnov 0:3 (0:1) 05.10. 15:00 -
Vlachovice - Hor.Lideč 0:4 (0:3) 21.09. 15:30 -
Ludkovice - Morkovice B 2:0 (1:0) 15.09. 16:00 -
Šumice - Nivnice 0:1 (0:1) 08.09. 16:00 -
Fryšták - Zlechov 5:0 (3:0) 25.08. 16:30 -
Tečovice - Luhačovice B 2:3 (2:0) 17.08. 16:30 -
Nedachlebice - Zlínsko B 4:0 (1:0) 11.08. 17:00 -
Buchlovice - Žalkovice 2:3 (1:1) 15.06. 17:00 -
Fryšták - Jaroslavice 6:0 (3:0) 09.06. 17:00 -
Mladcová - Slavkov 5:1 (1:0) 08.06. 17:00 -
Slušovice - Val. Meziříčí B 7:1 (4:0) 01.06. 17:00 -
Slovácko B - Morkovice B 1:2p. (0:1) 12.05. 16:30 -
Osvětimany - Nedachlebice 6:1 (3:1) 11.05. 16:30 -
Březolupy - Nedakonice 1:3 (1:2) 28.04. 16:00 -
Kunovice - Újezdec 2:1p. (1:0) 20.04. 15:00 -
Koryčany - Nedachlebice 5:0 (1:0) 14.04. 15:30 -
Žalkovice - Dol.Němčí 1:3 (0:1) 07.04. 15:30 -
Nivnice - Kunovice 2:3 (0:1) 24.03. 15:00 -
Dol.Němčí - Újezdec 6:2 (3:1) 03.11. 14:30 -
Drslavice - Šumice 2:3 (1:2) 27.10. 14:30 -
Nedachlebice - Osvětimany 2:3 (0:3) 30.09. 15:30 -
Hrachovec - Kateřinice 2:0 (1:0) 23.09. 15:30 -
Nivnice - Zlínsko B 5:4p. (4:2) 16.09. 16:00 -
Nedašov - Val.Příkazy 2:0 (0:0) 09.09. 16:00 -
Slavkov - Příluky 5:0 (2:0) 02.09. 16:30 -
Val.Příkazy - Vlachovice 5:1 (4:0) 02.09. 10:00 -
Tečovice - Kostelec 3:2p. (0:1) 25.08. 16:30 -
Nedachlebice - Kunovice 4:5p. (3:3) 19.08. 17:00 -
Vidče - Vigantice 2:3 (2:1) 11.08. 17:00 -
Dol.Němčí - Bojkovice 3:0 (2:0) 09.06. 17:00 -
Kateřinice - Kelč 3:4 (0:4) 03.06. 17:00 -
Žalkovice - Buchlovice 1:2 (0:0) 19.05. 16:30 -
Slovácko B - Březolupy 7:3 (4:1) 06.05. 16:30