JELEN Vítězslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Řetězárna B - Supíkovice 5:1 (3:1) 01.09. 14:00 -
Lipová-lázně - Velké Kunětice 1:3 (1:2) 24.08. 15:30 -
Skorošice - Lipová-lázně 2:8 (1:4) 17.08. 15:00 -
St.Červ.Voda - Řetězárna B 6:1 (3:0) 02.06. 15:00 -
Bernartice - Javorník 2:0 (2:0) 01.06. 16:00 -
Supíkovice - Vápenná 4:7 (3:5) 25.05. 17:00 -
Vápenná - Lipová-lázně 2:1 (0:0) 04.05. 16:30 -
Vidnava - St.Červ.Voda 1:2 (0:1) 27.04. 16:00 -
Velká Kraš - Řetězárna B 1:0 (0:0) 03.11. 14:00 -
Vápenná - Javorník 6:1 (3:0) 27.10. 14:30 -
Mikulovice - Řetězárna B 4:1 (1:0) 13.10. 15:00 -
St.Červ.Voda - Lipová-lázně 2:1 (1:0) 29.09. 15:30 -
Vápenná - Velká Kraš 4:3 (2:0) 15.09. 16:00 -
Řetězárna B - Skorošice 5:2 (1:1) 09.09. 14:00 -
Supíkovice - Černá Voda 1:6 (1:3) 02.09. 14:00 -
Velká Kraš - Skorošice 5:1 (1:1) 25.08. 15:00 -
Vidnava - Supíkovice 3:0 (1:0) 11.08. 17:00 -
Lipová-lázně - Velké Kunětice 2:0 (1:0) 04.08. 15:30 -
Sudkov - Postřelmov 4:3p. (2:1) 09.06. 17:00 -
Smržice - Sokol Pivín 2:4 (1:1) 12.05. 16:30 -
Písečná - Libina 3:2 (1:1) 05.05. 16:30 -
Vápenná - Bernartice 6:2 (3:0) 28.10. 14:30 -
Zvole - Loštice 1:3 (0:1) 14.10. 15:00 -
Sudkov - Lesnice 3:1 (1:0) 30.09. 15:30 -
Šternberk B - Troubelice 2:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Písečná - Leština 2:3 (2:0) 26.08. 16:30 -
Bernartice - Velké Kunětice 6:1 (1:1) 19.08. 16:30 -
Troubelice - Jesenec 3:0 (0:0) 13.08. 17:00 -
Černá Voda - Velká Kraš 1:0 (1:0) 14.05. 14:00 -
Vápenná - St.Červ.Voda 0:1 (0:1) 06.05. 16:30 -
Velké Kunětice - St.Červ.Voda 1:3 (1:2) 01.05. 14:00 -
St.Červ.Voda - Skorošice 9:0 (2:0) 15.04. 16:00 -
Supíkovice - Lipová-lázně 1:0 (0:0) 08.04. 15:30 -
Velké Kunětice - Velká Kraš 1:4 (0:2) 29.10. 14:30 -
Bernartice - Žulová 2:4 (0:0) 22.10. 14:30 -
Vápenná - Mikulovice 4:0 (2:0) 15.10. 14:30 -
Velká Kraš - Řetězárna B 2:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Žulová - Řetězárna B 8:1 (2:1) 02.10. 15:00 -
Mikulovice - Skorošice 1:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Lipová-lázně - Skorošice 2:3 (2:1) 10.09. 15:30 -
Řetězárna B - Skorošice 6:1 (6:0) 28.08. 10:15 -
Lipová-lázně - Bernartice 5:1 (2:0) 13.08. 13:00 -
Supíkovice - Žulová 6:2 (2:1) 06.08. 17:00 -
Lipová-lázně - Velké Kunětice 2:1 (1:1) 11.06. 15:30 -
Řetězárna B - Supíkovice 1:1 (1:0) 28.05. 14:00 -
Černá Voda - Mikulovice 1:1 (0:1) 21.05. 16:30 -
Bernartice - Velká Kraš 3:1 (2:1) 07.05. 16:30 -
Skorošice - Supíkovice 1:5 (0:5) 30.04. 13:30 -
Lipová-lázně - Bernartice 4:1 (2:0) 16.04. 15:30 -
Javorník B - Písečná B 6:1 (2:1) 03.04. 13:00