LAFATA Matěj
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Spoje - Březiněves 3:1 (2:1) 07.03. 10:15 -
Středokluky - Kněževes 3:1 (0:0) 05.10. 16:00 -
Zličín - Třeboradice 2:2 (2:1) 05.10. 10:30 -
Př.Kopanina B - Aritma B 1:2 (0:1) 29.09. 16:00 -
Satalice - Kačerov 4:3 (1:2) 22.09. 17:00 -
Kolovraty - Slavoj Podolí 1:3 (0:3) 14.09. 10:15 -
Smíchov - Střešovice B 1:3 (1:1) 07.09. 17:00 -
Admira B - Vyšehrad B 4:1 (1:0) 25.08. 14:00 -
Tempo - Březiněves 3:0 (1:0) 17.08. 10:15 -
Vršovice - Hostivař 0:2 (0:2) 08.06. 10:30 -
Zbraslav - Braník B 5:1 (1:0) 02.06. 17:00 -
Tempo - Uh. sklady 1:2 (0:1) 18.05. 14:45 -
Hrdlořezy - Újezd n. Lesy 1:6 (0:2) 12.05. 17:00 -
Újezd B - Dukla JM B 3:1 (1:1) 11.05. 14:00 -
Zlíchov - Aritma B 1:4 (0:2) 05.05. 17:00 -
Dukla JM - Třeboradice 2:3 (0:1) 27.04. 10:30 -
Motorlet B - Hostivař 2:1 (1:0) 07.04. 16:30 -
Uh. sklady - Vršovice 5:2 (4:1) 23.03. 10:30 -
Střešovice - Libuš 5:2 (2:2) 16.03. 10:30 -
Stodůlky B - Řeporyje 4:4 (1:2) 17.11. 17:00 -
Slivenec - Braník B 3:2 (2:1) 11.11. 14:00 -
Aritma B - Nebušice 4:1 (1:1) 04.11. 12:15 -
Praga - Háje 2:2 (0:0) 20.10. 10:30 -
Radotín B - Modřany 4:0 (3:0) 06.10. 16:00 -
Uhříněves B - Ambassadors 0:3 (0:0) 23.09. 16:30 -
Štěrboholy - Kunratice 0:5 (0:1) 22.09. 10:30 -
Zbraslav - Zličín 1:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Újezd n. Lesy B - Písnice 2:1 (1:1) 05.09. 17:30 -
Lysolaje - Raptors 0:9 (0:2) 26.08. 17:00 -
Březiněves - Xaverov 7:2 (3:2) 25.08. 10:15 -
Kyje - Ďáblice 1:1 (0:0) 12.08. 17:00 -
Dubeč - Újezd n. Lesy B 1:3 (0:1) 19.11. 13:30 -
Újezd - Zlíchov 3:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Spoje - Březiněves B 4:4 (0:2) 22.10. 15:30 -
Spoje B - Dukla JM B 0:14 (0:6) 22.10. 12:30 -
Union - Březiněves 2:3 (2:1) 21.10. 13:30 -
Kunratice B - Akademie 2:8 (0:6) 14.10. 15:30 -
Stodůlky - Vltavín B 2:0 (0:0) 08.10. 13:30 -
Mládež - Dukla JM B 8:1 (4:1) 01.10. 16:30 -
Bohnice - Kunratice 2:1 (2:1) 24.09. 16:30 -
Troja - Kolovraty 1:2 (1:1) 10.09. 17:00 -
Stodůlky B - Aritma B 0:3 (0:0) 03.09. 17:00 -
Modřany - Lipence 2:2 (2:0) 26.08. 11:00 -
Hostivař - Union 1:0 (0:0) 10.06. 10:30 -
Kunratice - Kyje 7:1 (0:0) 21.05. 17:00 -
Vyšehrad B - Štěrboholy 5:3 (2:3) 22.04. 17:00 -
D. Počernice B - Vinoř 1:3 (1:1) 14.04. 10:30 -
Troja - Union 3:2 (1:1) 08.04. 10:30 -
Praga - Kunratice 2:2 (1:0) 02.04. 13:00 -
Střešovice - Zlíchov 6:1 (4:1) 25.03. 10:30