ROGOŽAN Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
V. Jeníkov - Nadějov 2:1 (0:1) 21.10. 15:00 -
Hybrálec - Střítež 2:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Hodice - Smrčná 4:0 (0:0) 14.10. 15:00 -
Brzkov - Batelov B 2:2 (0:0) 08.10. 14:00 -
Kozlov - Růžená 0:3 (0:2) 07.10. 13:00 -
Nadějov - Střítež 1:0 (0:0) 01.10. 15:00 -
Brzkov - Hodice 2:1 (1:1) 24.09. 14:00 -
Kamenice - Nadějov 4:3 (2:2) 10.09. 16:00 -
V. Jeníkov - Hybrálec 1:2 (1:2) 03.09. 15:00 -
Mrákotín - Brzkov 3:2 (0:0) 02.09. 16:00 -
Kostelec B - Hodice 1:4 (1:0) 20.08. 16:30 -
Vendolí - Třebařov 2:2 (0:0) 01.10. 15:00 -
Knínice - Skalice 2:3 (2:1) 28.09. 16:00 -
Sloup - Kotvrdovice 6:0 (2:0) 25.09. 15:30 -
Kunštát C - Vísky 1:0 (0:0) 17.09. 13:00 -
Vavřinec - Olomučany 4:2 (1:1) 11.09. 16:30 -
Vranová - Voděrady 3:3 (0:3) 04.09. 16:30 -
Boskovice B - Drnovice 8:1 (3:0) 03.09. 16:30 -
Skalice B - Velké Opatovice 1:8 (1:2) 28.08. 16:30 -
Lipůvka - Sloup 2:0 (1:0) 20.08. 10:15 -
MS Brno B - Svratka C 3:5 (1:0) 18.06. 17:00 -
Řečkovice B - Obřany B 3:4 (3:2) 12.06. 17:00 -
Jundrov B - Svratka C 1:5 (1:2) 04.06. 17:00 -
MCV - Bystrc B 5:2 (1:2) 28.05. 17:00 -
MS Brno B - Bílovice 0:2 (0:1) 22.05. 17:00 -
Lokomotiva - Chrlice 4:0 (1:0) 21.05. 17:00 -
Kohoutovice B - Bystrc B 2:3 (0:0) 14.05. 13:30 -
Obřany - Soběšice B 3:0 (2:0) 07.05. 10:15 -
Bystrc B - Bílovice 3:0 (0:0) 23.04. 16:00 -
Slatina B - Kohoutovice B 4:0 (3:0) 17.04. 16:00 -
Svratka C - MCV 4:3 (2:1) 10.04. 15:30 -
Loukov - Bystřice B 4:6 (2:5) 10.10. 15:00 -
Troubky - Zdislavice - Bezměrov 3:1 (0:0) 03.10. 15:00 -
Chvalčov - Rajnochovice 4:2 (1:2) 26.09. 15:00 -
Komárno - Hlinsko 8:1 (3:0) 26.09. 12:00 -
Zborovice B - Roštín 6:0 (2:0) 29.08. 16:00 -
Zlobice - Ludslavice 1:4 (1:4) 28.08. 16:00 -
Vitějovice - Čkyně B 5:2 (1:2) 04.10. 16:00 -
Sušice - Vážany 4:3 (2:1) 23.08. 16:30 -
Diváky - Milovice 3:3 (2:1) 22.09. 15:30 -
V. Hostěrádky - Pouzdřany B 18:0 (7:0) 15.09. 16:00 -
Zaječí B - Diváky 2:1 (0:0) 08.09. 13:30 -
Tvrdonice B - Bavory 5:4 (4:1) 24.08. 17:00 -
Rakvice B - Zaječí B 7:0 (2:0) 03.05. 18:00 -
Pavlov - Podivín B 2:5 (1:2) 28.04. 16:00 -
Hustopeče B - Brumovice 0:4 (0:1) 14.04. 15:30 -
Břeclav B - Tvrdonice B 10:2 (4:1) 30.03. 15:00 -
Klobouky - Lanžhot B 1:1 (1:0) 28.10. 14:00 -
Ivaň - Uherčice 3:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
FAK Břeclav - Klobouky 2:2 (0:1) 07.10. 15:00