KREJČÍK Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lom - Číčenice 2:1 (0:0) 02.10. 16:00 -
Chelčice - Blatná B 3:2 (2:2) 18.09. 16:30 -
Číčenice - Malenice 0:2 (0:1) 04.09. 17:00 -
Drahonice - Štěkeň 5:1 (1:0) 14.08. 17:00 -
Poříčí - Dražejov B 7:1 (3:0) 10.10. 15:30 -
Štěkeň - Poříčí 9:0 (4:0) 19.09. 16:30 -
Balvani - Malenice 0:3 (0:1) 29.08. 16:00 -
Sousedovice B - Předslavice B 3:2 (3:2) 23.08. 17:00 -
Dražejov B - Mnichov 4:1 (2:0) 03.11. 14:00 -
Radošovice - Cehnice B 9:0 (3:0) 12.10. 12:30 -
Štěkeň - Lom 2:0 (1:0) 05.10. 16:00 -
Blatná B - Katovice B 2:2 (0:2) 24.08. 17:00 -
Doubravice - Balvani 1:0 (1:0) 11.08. 17:00 -
Balvani - Hoštice 0:5 (0:1) 25.05. 14:00 -
Katovice B - Radošovice 6:0 (4:0) 05.05. 17:00 -
Radošovice - Lom 1:4 (0:0) 27.04. 17:00 -
Poříčí - Štěkeň 4:4 (2:2) 20.04. 17:00 -
Dražejov B - Volenice 1:1 (0:1) 07.04. 16:30 -
Dražejov B - Poříčí B 3:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Dražejov B - Hoslovice 2:1 (0:1) 21.10. 15:30 -
Volyně B - Pražák 0:3 (0:1) 20.10. 15:30 -
Dražejov B - Lnáře 3:2 (2:1) 07.10. 16:00 -
Poříčí - Malenice 1:5 (0:2) 29.09. 16:00 -
Volyně B - Cehnice B 8:2 (1:1) 23.09. 16:30 -
Malenice - Lom 3:0 (1:0) 08.09. 17:00 -
Číčenice - Hoštice 0:0 (0:0) 19.08. 14:30 -
Malenice - Katovice B 2:1 (1:0) 26.05. 17:00 -
Sousedovice B - Mnichov 4:0 (2:0) 20.05. 17:00 -
Blatná B - Lom 1:4 (0:2) 13.05. 17:00 -
Radošovice - Rovná 1:1 (0:1) 14.04. 16:30 -
Pracejovice - Doubravice B 2:3 (1:3) 01.04. 13:00 -
Štěkeň - Lom 1:2 (1:0) 04.11. 14:30 -
Balvani - Štěkeň B 5:2 (3:2) 21.10. 15:30 -
Katovice B - Malenice 1:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Balvani - Mnichov 5:0 (2:0) 07.10. 16:00 -
Blatná B - Bavorov 4:3 (3:2) 24.09. 16:30 -
Sousedovice B - Kladruby 2:0 (0:0) 17.09. 16:30 -
Sousedovice B - Junior B 0:5 (0:3) 03.09. 17:00 -
Radošovice - Vodňany B zrušen -
Dražejov - Katovice B 5:0 (1:0) 13.05. 17:00 -
Katovice B - Blatná B 6:2 (3:1) 23.04. 17:00 -
Radošovice - Poříčí 0:1 (0:0) 01.04. 13:00 -
Poříčí - Doubravice 4:1 (2:1) 22.10. 15:30 -
Poříčí - Rovná 3:1 (1:0) 01.10. 16:00 -
Katovice B - Rovná 2:2 (1:2) 18.09. 16:30 -
Drahonice - Štěkeň B 7:3 (4:1) 11.09. 15:00 -
Malenice - Rovná 6:1 (3:0) 27.08. 17:00 -
Malenice - Cehnice 4:0 (3:0) 04.06. 17:00 -
Katovice B - Malenice 1:0 (1:0) 29.05. 17:00 -
Radošovice - Pracejovice 1:3 (0:2) 21.05. 17:00