LEBEDA Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vítězná - Rtyně 2:7 (1:1) 10.10. 15:00 -
Podhůří - Hajnice 4:2 (3:0) 03.10. 15:00 -
Libeč - Volanov 0:1 (0:1) 19.09. 16:00 -
Bohuslavice - Prosečné 8:1 (4:1) 13.09. 16:30 -
Třemešná - Ml. Buky 1:2p. (1:1) 12.09. 16:30 -
Lánov - Libotov 1:3 (1:2) 06.09. 16:00 -
Hajnice - Rudník 0:4 (0:1) 05.09. 17:00 -
Kunčice - Svoboda 3:2p. (0:2) 30.08. 17:00 -
Třemešná - Rtyně 5:4 (1:3) 29.08. 17:00 -
Lánov - Kunčice 0:5 (0:2) 23.08. 16:00 -
Strážné - Rudník 1:2 (0:1) 09.11. 14:00 -
St. Rokytník - M. Svatoňovice 2:3p. (0:2) 03.11. 14:00 -
Volanov - Vítězná 3:4p. (2:1) 02.11. 14:00 -
Libeč - Hostinné 1:4 (1:2) 28.10. 14:30 -
Strážné - Kocbeře 1:4 (1:1) 19.10. 15:30 -
Rudník - Libeč 6:2 (3:1) 12.10. 15:30 -
Libotov - Bohuslavice 4:0 (0:0) 06.10. 16:00 -
Vítězná - Rtyně 2:3 (2:2) 28.09. 16:30 -
Libotov - H. Maršov 4:3p. (2:1) 22.09. 16:30 -
Vítězná - Poříčí 1:3 (1:1) 21.09. 16:30 -
Pilníkov - Kuks 4:1 (2:1) 08.09. 17:00 -
Podhůří - Kocbeře 4:19 (1:7) 07.09. 17:00 -
Kalná B - Svoboda 5:4p. (2:1) 01.09. 17:00 -
Chvaleč - Radvanice 3:0 (2:0) 25.08. 17:00 -
Hostinné - Poříčí 3:0 (1:0) 24.08. 17:00 -
Lampertice - Čer. Důl 1:3 (1:2) 18.08. 17:00 -
Volanov - Podhůří 3:2 (0:1) 17.08. 17:00 -
Vítězná - Volanov 3:1 (1:0) 15.06. 17:00 -
Žacléř - Rtyně 3:0 (1:0) 08.06. 17:00 -
M. Svatoňovice - St. Rokytník 6:3 (2:3) 02.06. 17:00 -
Trutnov C - Jan. Lázně 2:1 (1:0) 01.06. 17:00 -
Chvaleč - Úpice B 3:2 (1:1) 26.05. 17:00 -
Ml. Buky - Vítězná 7:1 (5:1) 25.05. 17:00 -
Úpice B - St. Rokytník 5:1 (3:1) 19.05. 17:00 -
Vítězná - Poříčí 6:1 (3:1) 18.05. 17:00 -
Volanov - Strážné 2:1p. (0:0) 11.05. 17:00 -
Pilníkov - Kunčice 0:1 (0:1) 11.05. 14:00 -
Kuks - Lampertice 7:1 (1:0) 05.05. 15:00 -
Hajnice - Volanov 2:3p. (1:1) 04.05. 17:00 -
Strážné - Trutnov C 3:2 (0:1) 01.05. 17:00 -
Ml. Buky - Libeč 2:3 (2:1) 27.04. 17:00 -
Lánov - Strážné 3:7 (1:4) 27.10. 14:30 -
Prosečné - Žacléř B 4:2 (2:1) 27.10. 11:30 -
Poříčí - Podhůří 4:2 (2:1) 20.10. 15:30 -
Vítězná - Ml. Buky 4:1 (1:1) 13.10. 15:30 -
Hajnice - Strážné 4:3p. (1:1) 06.10. 16:00 -
M. Svatoňovice - Kunčice 4:1 (3:0) 30.09. 16:30 -
Rudník - Ml. Buky 3:2 (0:0) 29.09. 16:30 -
Bohuslavice - St. Rokytník 4:1 (2:1) 23.09. 16:30 -
Chvaleč - Radvanice 1:0 (1:0) 16.09. 17:00