ŠPIRAL Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Krchleby - Tlučná 2:3 (1:0) 20.08. 18:00 -
Chanovice - Štěnovice 3:2p. (2:0) 18.06. 16:00 -
Ch. Újezd - Dl. Újezd 1:3 (1:0) 21.05. 18:00 -
Kdyně - Ch. Újezd 2:1p. (1:0) 14.05. 17:30 -
Všeruby - Plasy 0:3 (0:3) 07.05. 17:30 -
Raková - Vejprnice B 0:4 (0:2) 04.05. 17:30 -
Dýšina - Vejprnice B 5:6 (4:1) 30.04. 17:00 -
Slovan Plzeň - Volduchy 1:4 (1:0) 23.04. 17:00 -
Blovice - Klatovy B 3:2 (1:2) 26.03. 15:00 -
Nečtiny - Kdyně zrušen -
Chotěšov - Kasejovice 1:0 (0:0) 09.10. 16:00 -
Pačejov - Štěnovice 1:4 (1:1) 02.10. 10:15 -
Plasy - Raková 5:2 (1:2) 25.09. 16:30 -
Zbiroh - Smíchov 0:3 (0:1) 18.09. 14:00 -
Vrhaveč - Pačejov 2:3p. (0:1) 12.09. 14:00 -
Zbiroh - Slovan Plzeň 0:3 (0:0) 04.09. 14:00 -
Klatovy B - Štěnovice 4:3 (2:1) 29.08. 15:00 -
Zbiroh - Volduchy 3:6 (1:3) 21.08. 14:00 -
Chrást - Slovan Plzeň 3:2p. (2:1) 15.08. 18:00 -
Touškov - Všeruby 4:3 (1:2) 07.08. 18:00 -
Dolní Bělá B - Třemošná B 1:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Nýřany B - Třemošná B 2:1 (0:1) 23.09. 15:00 -
FK Planá - Kozolupy 4:1 (1:1) 16.06. 17:00 -
Strašice - Volduchy 0:3 (0:1) 10.06. 17:00 -
Nýřany - Křelovice 3:1 (1:0) 09.06. 17:00 -
Hadačka - Vysoká Libyně 4:1 (0:0) 03.06. 17:00 -
Meclov - Bor 3:0 (0:0) 02.06. 17:00 -
Plasy B - Úněšov B 10:1 (3:0) 20.05. 17:00 -
Blatnice B - Kozolupy B 0:2 (0:1) 22.04. 15:00 -
Třemošná B - Manětín 0:4 (0:1) 08.04. 16:30 -
Plasy - Petřín B 0:1p. (0:0) 31.03. 16:00 -
Sulkov - Nýřany B 1:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Radnice - Plasy 2:3 (1:0) 30.09. 16:00 -
Stráž - Staňkov 1:9 (1:6) 17.09. 15:00 -
Žichlice - Úněšov B 3:2p. (0:0) 16.09. 16:30 -
Kaznějov B - Ledce 3:2p. (1:2) 10.09. 17:00 -
Vejprnice B - Vrhaveč 1:2 (1:0) 03.09. 17:00 -
K. Újezd - Horní Bříza B 2:5 (1:2) 02.09. 17:00 -
Úlice - Pňovany 2:1p. (1:0) 26.08. 17:00 -
Kaznějov B - Líně 3:2p. (0:1) 17.06. 17:00 -
Mýto B - Hrádek 10:2 (8:1) 11.06. 17:00 -
Horní Bříza B - Úněšov B 16:0 (8:0) 10.06. 14:00 -
Líně B - Pňovany 7:2 (2:1) 04.06. 15:00 -
Přehýšov - Sulkov B 9:2 (4:1) 28.05. 15:00 -
Černice - Chotěšov 3:2 (2:0) 27.05. 13:00 -
Třemošná B - Hvozd 0:1 (0:0) 21.05. 17:00 -
Zbůch - Blatnice 4:3p. (0:3) 13.05. 17:00 -
Zbůch B - Všeruby B 7:1 (4:0) 13.05. 14:00 -
Všeruby B - Kozolupy B 5:2 (4:2) 07.05. 17:00 -
Kunějovice - Plasy B 0:10 (0:4) 30.04. 17:00