RYBKA Ondřej
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hluk - Hrachovec 3:2 (2:0) 23.03. 15:00 -
Val.Příkazy - Val. Meziříčí B 0:4 (0:2) 23.03. 10:00 -
Koryčany - Šumice 3:1 (0:0) 28.10. 14:00 -
Těšnovice - Újezdec 2:3 (2:1) 22.10. 14:30 -
Holešov B - Kostelec 4:1 (2:1) 22.10. 10:15 -
Boršice - Kvasice 1:2 (1:2) 14.10. 10:00 -
Kroměříž B - Těšnovice 3:1 (2:0) 13.10. 18:00 -
Osvětimany - Hrachovec 0:4 (0:3) 07.10. 10:00 -
Zborovice - Nedašov 7:2 (5:0) 30.09. 15:00 -
Štítná - Hluk 1:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Vidče - Vigantice 0:3 (0:1) 23.09. 15:30 -
Kunovice - Šumice 1:1 (0:1) 17.09. 10:15 -
Slušovice - Štítná 0:0 (0:0) 16.09. 15:30 -
Val.Příkazy - Vigantice 2:2 (1:2) 03.09. 10:00 -
Hluk - Morkovice 9:0 (6:0) 02.09. 16:00 -
Štítná - Osvětimany 2:2 (1:1) 27.08. 16:30 -
Kvasice - Napajedla 2:0 (0:0) 13.08. 10:15 -
Těšnovice - Kunovice 4:2 (2:0) 17.06. 16:00 -
Val. Meziříčí B - Val.Příkazy 3:2 (2:1) 11.06. 10:00 -
Strání - Kvasice 3:0 (1:0) 10.06. 17:00 -
Juřinka - Val. Meziříčí B 1:2 (1:0) 03.06. 17:00 -
Napajedla - Slušovice 0:0 (0:0) 27.05. 17:00 -
Bojkovice - Hluk 1:3 (0:2) 19.05. 17:30 -
Brumov - Kvasice 3:0 (2:0) 07.05. 10:15 -
Val.Polanka - Hrachovec 3:4 (3:2) 06.05. 16:30 -
Juřinka - Podlesí 3:6 (0:3) 06.05. 10:00 -
Nevšová - Štítná 2:0 (0:0) 30.04. 16:00 -
Luhačovice - Morkovice 2:2 (2:0) 15.04. 10:15 -
Štítná - Boršice 1:2 (1:2) 09.04. 15:30 -
Mladcová - Bojkovice 2:2 (1:1) 01.04. 13:00 -
Val.Příkazy - Vidče 5:0 (2:0) 26.03. 10:00 -
Slušovice - Brumov 0:3 (0:2) 25.03. 15:00 -
Hluk - Bojkovice 8:1 (3:0) 18.03. 15:00 -
Brumov - Boršice 4:1 (2:0) 05.11. 14:30 -
Kunovice - Mladcová 1:3 (1:1) 30.10. 10:15 -
Hrachovec - Podlesí 4:1 (4:1) 28.10. 14:30 -
Štítná - Osvětimany 1:4 (1:1) 23.10. 14:30 -
Újezdec - Bojkovice 1:3 (1:0) 16.10. 14:30 -
Val.Polanka - Kelč 6:1 (3:1) 02.10. 15:00 -
Osvětimany - Slušovice 2:0 (0:0) 06.08. 17:00 -
Kateřinice - Hrachovec 1:2 (1:0) 05.08. 17:00 -
Bojkovice - Zlechov 1:0 (0:0) 18.06. 17:00 -
Val.Polanka - Štítná 1:4 (0:0) 11.06. 14:00 -
Kunovice - Dol.Němčí 5:2 (3:0) 05.06. 10:15 -
Luhačovice - VKK 3:1 (2:1) 28.05. 10:15 -
VKK - Baťov 1:5 (1:2) 07.05. 16:30 -
Napajedla - VKK 1:1 (0:0) 30.04. 16:30 -
Baťov - Nedašov 7:0 (3:0) 14.04. 18:30 -
Nevšová - Štítná 0:1 (0:0) 03.04. 15:30 -
Slušovice - Nedašov 2:1 (1:0) 23.10. 13:30