JANTOŠ Pavol
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
SK Horní Suchá - Petřvald 6:1 (4:0) 23.03. 15:00 -
Lučina - St. Město F-M 1:3 (0:0) 18.11. 14:00 -
Bystřice - Tichá 4:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Palkovice - Klimkovice 5:1 (3:1) 28.10. 14:30 -
Mokré Lazce - V. Heraltice 6:3 (2:2) 15.10. 10:00 -
Kozlovice - Tichá 1:0 (0:0) 30.09. 11:00 -
Klimkovice - Veřovice 1:1 (0:1) 23.09. 15:30 -
Lučina - Dobratice 0:6 (0:1) 16.09. 15:30 -
Hradec - Krnov B 4:3 (2:1) 26.08. 16:30 -
Petřvald - Tichá 3:1 (1:0) 19.08. 16:30 -
Hlubina B - Hať 7:0 (2:0) 13.08. 17:00 -
Svinov - Sl.Rychvald 1:8 (0:3) 17.06. 15:30 -
Horní Žukov - Nýdek 4:2 (1:2) 10.06. 17:00 -
Petrovice - Jablunkov 5:3 (3:1) 03.06. 17:00 -
Mokré Lazce - Jistebník 6:3 (4:0) 21.05. 10:00 -
Dobratice - Stonava 1:2 (0:1) 13.05. 16:30 -
Horní Žukov - Vendryně 3:7 (1:5) 06.05. 16:30 -
Nýdek - Lískovec 2:1 (0:1) 03.05. 17:30 -
Veřovice - Starý Jičín 4:6 (2:3) 29.04. 16:00 -
Vendryně - Baška 0:4 (0:2) 22.04. 16:00 -
Sl.Rychvald - Velká Polom 0:1 (0:0) 07.04. 15:30 -
Ostrava-Jih - Píšť 1:4 (0:4) 01.04. 14:00 -
Libhošť - B.Albrechtice 2:5 (2:2) 05.11. 10:00 -
Sl.Rychvald - Hlubina B 0:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Kozmice - Albrechtice 2:3 (0:1) 02.10. 15:00 -
Píšť - Ostrava-Jih 2:0 (2:0) 28.09. 15:30 -
SK Horní Suchá - Lučina 1:1 (1:1) 24.09. 15:30 -
Svinov - Třebovice 0:4 (0:1) 03.09. 15:30 -
Bystřice - Raškovice 1:1 (0:1) 28.08. 16:30 -
Strahovice - Krásné Pole 2:0 (1:0) 12.06. 16:00 -
Chomýž - Albrechtice 1:3 (0:1) 04.06. 17:00 -
Tichá - Kopřivnice 4:0 (1:0) 28.05. 17:00 -
Věřňovice - Inter. Petrovice 3:2 (1:2) 22.05. 16:30 -
Záblatí - Ostrava-Jih 2:1 (1:0) 04.05. 17:30 -
Smilovice - Libhošť 1:0 (1:0) 01.05. 16:30 -
Kozlovice - Mořkov 5:0 (3:0) 17.04. 16:00 -
Hnojník - Mosty zrušen -
Libhošť - Lučina 2:2 (1:2) 27.03. 15:00 -
Slavia Opava - Kr. Loučky 2:1 (2:0) 26.03. 15:00 -
Kravaře - Štěpánkovice 4:1 (2:0) 31.10. 14:30 -
Vlčovice - Spálov 1:2 (1:0) 23.10. 14:30 -
Ludgeřovice - Kozmice 1:2 (0:1) 02.10. 15:00 -
Nýdek - SK Horní Suchá 0:2 (0:0) 19.09. 15:30 -
Dobratice - Lučina 1:1 (1:0) 14.08. 17:00 -
Ostrava-Jih - Třebovice 3:4 (2:2) 10.10. 14:00 -
Oldřichovice - Vendryně 1:2 (1:0) 03.10. 15:30 -
B.Albrechtice - Dolní Lutyně 4:0 (2:0) 20.09. 16:00 -
Kravaře - Darkovičky 5:2 (2:1) 06.09. 16:30 -
Dolní Lutyně - Lučina 2:3 (2:0) 29.08. 17:00 -
Věřňovice - Sedliště 9:0 (3:0) 23.08. 17:00