STANĚK Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kněžice - Puklice 6:0 (3:0) 11.08. 16:30 -
Hybrálec - Roma 8:2 (4:1) 09.06. 14:00 -
Bítovčice - Luka B 5:4 (3:3) 08.06. 15:00 -
Třešť B - Jamné 2:0 (0:0) 01.06. 16:30 -
Brtnice - Nadějov 4:1 (2:0) 25.05. 15:00 -
Dobronín B - Puklice 5:7 (2:4) 18.05. 16:30 -
Kozlov - Batelov 0:3 (0:0) 12.05. 15:00 -
Smrčná - Bítovčice B 1:3 (1:0) 08.05. 16:30 -
Ždírec - St. Říše B 2:6 (1:3) 05.05. 16:30 -
Cejle - Kněžice 1:1 (1:1) 27.04. 16:00 -
Jamné - Bítovčice 0:2 (0:1) 21.04. 16:00 -
Bítovčice - Ždírec 9:2 (6:1) 13.04. 15:00 -
Nadějov - Puklice 1:2 (0:1) 07.04. 15:30 -
Dobronín B - Ždírec 1:7 (0:0) 30.03. 15:00 -
Ždírec - Kněžice 1:0 (1:0) 04.11. 13:30 -
Kozlov - Cejle 1:2 (1:1) 21.10. 14:30 -
Třešť B - Ždírec 3:3 (3:2) 13.10. 15:00 -
Bítovčice - Kněžice 1:1 (0:1) 07.10. 15:00 -
Brtnice - Batelov 1:5 (0:4) 06.10. 15:00 -
Jamné - St. Říše B 0:4 (0:3) 30.09. 15:30 -
Luka B - Nadějov 2:3 (2:2) 22.09. 15:30 -
Ždírec - Brtnice 1:5 (0:2) 16.09. 15:30 -
Puklice - Kněžice 3:1 (0:1) 08.09. 16:00 -
Kozlov - Brtnice 0:8 (0:3) 25.08. 16:30 -
Ždírec - Dobronín B 3:1 (1:1) 19.08. 16:30 -
Kněžice - Jamné 3:2 (1:1) 12.08. 16:30 -
Stonařov - Batelov 9:2 (4:0) 09.06. 16:30 -
Cejle - Jamné 4:0 (1:0) 03.06. 16:30 -
Kněžice - St. Říše B 2:0 (1:0) 27.05. 16:30 -
Nadějov - Batelov 1:5 (0:3) 13.05. 16:30 -
Bítovčice - Puklice B 5:1 (3:0) 06.05. 15:00 -
Puklice - Rantířov B 10:0 (2:0) 01.05. 16:30 -
Ždírec - Batelov 3:1 (1:0) 29.04. 16:00 -
Telč B - Puklice B 2:6 (2:3) 22.04. 16:00 -
Kostelec B - Mrákotín 2:3 (1:0) 15.04. 15:30 -
Třešť B - Rantířov B 5:1 (1:0) 14.04. 15:30 -
Kozlov - Kněžice 0:2 (0:1) 07.04. 15:30 -
Nadějov - Kozlov 5:2 (1:1) 01.04. 15:30 -
Cejle - Rantířov B 3:3 (1:2) 28.10. 14:30 -
Cejle B - Mrákotín 2:12 (1:5) 15.10. 15:00 -
Jamné - Cejle 3:2 (3:2) 14.10. 15:00 -
Puklice B - Kamenice 4:3 (3:2) 30.09. 15:00 -
St. Říše B - Brtnice 0:4 (0:3) 23.09. 15:30 -
Třešť B - Puklice 2:1 (0:1) 16.09. 15:30 -
Růžená - Kostelec B 5:3 (2:2) 10.09. 16:00 -
Mrákotín - Jamné B 12:0 (6:0) 02.09. 16:00 -
Brtnice - Cejle 3:2 (1:1) 02.09. 12:00 -
Puklice - Kozlov 4:3 (2:2) 27.08. 16:30 -
Rantířov B - Batelov 0:2 (0:1) 13.08. 16:30 -
Nadějov - Kněžice 3:3 (1:2) 06.08. 16:30