BLAŽEK Vladimír
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
H. Bečva - Kelč 3:1 (0:1) 27.08. 16:30 -
Slavkov - Malenovice 2:4 (1:1) 16.10. 14:30 -
Hovězí - Dol.Bečva 0:1 (0:1) 02.10. 15:00 -
Prlov - Poličná 4:1 (3:1) 25.09. 15:30 -
Bylnice - Lidečko 1:2p. (1:0) 11.10. 15:00 -
Prlov - Hovězí 0:1 (0:1) 04.10. 15:00 -
Prostř.Bečva - Ratiboř 6:2 (4:0) 20.09. 15:30 -
Dol.Bečva - Brumov B 3:4p. (1:2) 13.09. 16:00 -
Lidečko - Slavičín B 1:3 (1:1) 06.09. 16:00 -
Prostř.Bečva - Poličná 2:0 (1:0) 30.08. 16:30 -
Bylnice - Choryně 4:0 (0:0) 23.08. 16:30 -
Prlov - Lidečko 2:0 (0:0) 16.08. 17:00 -
Dol.Bečva - Hovězí 2:3 (2:1) 20.10. 14:30 -
Luhačovice B - Kostelec 2:0 (0:0) 12.10. 13:30 -
Prostř.Bečva - Poličná 2:3 (2:3) 06.10. 15:00 -
Franc.Lhota - Brumov B 4:2 (2:0) 29.09. 15:30 -
Lužkovice - Luhačovice B 1:2 (0:1) 22.09. 15:30 -
Dol.Bečva - Slavičín B 0:1p. (0:0) 15.09. 16:00 -
Prostř.Bečva - Halenkov 1:4 (1:3) 08.09. 16:00 -
Hovězí - Poličná 0:1 (0:1) 01.09. 16:00 -
Mladcová - Lužkovice 3:1 (1:0) 17.08. 16:30 -
Prlov - Brumov B 2:3 (0:1) 11.08. 17:00 -
Lhota u Vs. - Jablůnka 1:2p. (0:1) 23.06. 16:30 -
Val.Polanka - Prlov 2:1 (1:0) 15.06. 17:00 -
Val.Polanka - Lidečko 8:0 (3:0) 02.06. 17:00 -
Fryšták - Lužkovice 4:0 (3:0) 26.05. 17:00 -
Příluky - Chropyně 4:1 (2:0) 12.05. 16:30 -
Slavkov - Tečovice 1:2 (0:0) 05.05. 16:30 -
Hovězí - Halenkov 3:0 (2:0) 28.04. 16:00 -
Prostř.Bečva - Hor.Lideč 3:4 (1:2) 21.04. 16:00 -
Holešov B - Veselá 5:1 (4:0) 14.04. 10:15 -
Prlov - Poličná 3:0 (2:0) 07.04. 15:30 -
Příluky - Veselá 0:2 (0:1) 31.03. 15:00 -
Prostř.Bečva - Ratiboř 1:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Prostř.Bečva - Halenkov 3:4 (2:2) 28.10. 14:30 -
Malenovice - Slavkov 3:2 (1:1) 21.10. 15:00 -
Lužkovice - Fryšták 2:3p. (0:1) 14.10. 15:00 -
Uh. Ostroh - Březolupy 4:2 (2:2) 30.09. 15:30 -
Příluky - Jaroslavice 2:6 (1:3) 23.09. 15:30 -
Kostelec - Fryšták 1:8 (1:3) 09.09. 16:00 -
Prostř.Bečva - Hutisko 3:0 (2:0) 02.09. 16:30 -
Hovězí - Lidečko 1:2 (0:1) 26.08. 16:30 -
Lužkovice - Louky 3:1 (1:1) 19.08. 17:00 -
Ratiboř - Prostř.Bečva 2:4 (1:1) 12.08. 17:00 -
Malenovice - Slavkov 4:3 (1:2) 17.06. 17:00 -
Halenkov - Prlov 0:6 (0:2) 16.06. 15:00 -
Veselá - Slavičín B 3:2p. (1:0) 03.06. 17:00 -
Malenovice - Tečovice 0:1 (0:0) 27.05. 17:00 -
Slavičín B - Sehradice 4:2 (2:1) 13.05. 10:15 -
Franc.Lhota - Halenkov 4:2 (4:0) 06.05. 16:30