Přibyl Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Olešník - Třeboň 3:0 (0:0) 18.06. 17:00 -
Čimelice - Junior 2:3 (2:0) 04.06. 17:00 -
Prachatice - Junior 0:1 (0:1) 14.05. 17:00 -
Jankov - Osek 1:1 (0:1) 24.04. 17:00 -
Prachatice - Milevsko 3:2 (1:1) 12.03. 11:00 -
Č. Krumlov - Prachatice 2:0 (0:0) 16.10. 15:30 -
Rudolfov - Milevsko 1:0 (1:0) 09.10. 15:30 -
Olešník - Táborsko B 1:1 (0:0) 04.09. 17:00 -
Třeboň - Táborsko B 0:0 (0:0) 14.08. 10:30 -
Čimelice - Protivín 2:1 (1:0) 29.08. 10:15 -
Blatná - Jankov 0:2 (0:1) 02.11. 14:00 -
Lom - S.Ústí 2:0 (1:0) 27.10. 14:30 -
Osek - Dražice 4:1 (2:1) 05.10. 16:00 -
Čimelice - Rudolfov 2:0 (1:0) 14.09. 16:30 -
Junior - Osek 1:4 (1:1) 01.09. 17:00 -
Jankov - Č. Krumlov 1:1 (0:1) 18.08. 17:00 -
Čimelice - Dražice 5:1 (3:0) 15.06. 17:00 -
Katovice - Č. Krumlov 2:1 (0:1) 08.06. 17:00 -
Čimelice - Třeboň 1:0 (0:0) 18.05. 17:00 -
Hluboká - Blatná 1:4 (0:1) 28.04. 17:00 -
Olešník - Čimelice 3:1 (1:1) 06.04. 16:30 -
Roudné - Katovice 1:3 (1:2) 16.03. 10:00 -
Č. Krumlov - Katovice 1:2 (0:1) 10.11. 14:00 -
Želeč - Čimelice 3:0 (1:0) 03.11. 14:00 -
Rudolfov - Milevsko 3:1 (2:1) 20.10. 12:00 -
Třeboň - Olešník 1:2 (0:1) 07.10. 10:30 -
Katovice - Rudolfov 3:0 (0:0) 15.09. 16:30 -
Č. Krumlov - Želeč 1:1 (1:1) 01.09. 17:00 -
Čimelice - Blatná 0:0 (0:0) 11.08. 17:00 -
Katovice - Hluboká 0:0 (0:0) 16.06. 17:00 -
Rudolfov - Osek 3:2 (1:1) 26.05. 17:00 -
S.Ústí - Osek 2:0 (2:0) 05.05. 17:00 -
Čimelice - Táborsko B 2:2 (2:1) 14.04. 16:30 -
Protivín - Milevsko 0:2 (0:0) 24.03. 15:00 -
Olešník - Protivín 4:2 (2:1) 11.11. 13:30 -
J. Hradec - N.Včelnice 3:0 (1:0) 28.10. 10:30 -
Protivín - Dačice 3:0 (1:0) 14.10. 15:30 -
Táborsko B - N.Včelnice 5:2 (3:1) 01.10. 10:15 -
Třeboň - S.Ústí 2:1 (1:1) 17.09. 10:30 -
Olešník - Katovice 2:0 (0:0) 12.08. 17:00 -
Katovice - Hluboká 2:0 (2:0) 17.06. 17:00 -
Ševětín - J. Hradec 1:6 (1:4) 27.05. 17:00 -
Třeboň - Rudolfov 1:1 (1:1) 06.05. 10:30 -
Hluboká - Protivín 2:0 (2:0) 16.04. 16:30 -
Písek B - Osek 1:2 (0:1) 25.03. 13:15 -
Soběslav - Ševětín 3:1 (1:1) 12.11. 13:30 -
J. Hradec - Ševětín 3:2 (1:1) 29.10. 10:30 -
Dačice - Písek B 5:2 (3:0) 08.10. 16:00 -
Dačice - Želeč 0:2 (0:1) 17.09. 16:30 -
Bernartice - Vodňany 0:0 (0:0) 11.09. 17:00