Vrchota Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Aritma - Neratovice 1:0 (0:0) 04.06. 10:15 -
Plzeň B - Domažlice 1:3 (0:1) 24.04. 10:30 -
Dukla B - Chlumec 1:1 (0:0) 10.04. 10:15 -
Mýto - Hvězda Cheb 1:0 (1:0) 03.10. 15:00 -
Slaný - Souš 0:2 (0:1) 28.09. 15:30 -
Aritma - Č. Brod 1:2 (1:2) 04.09. 10:15 -
Ostrov - Slaný 2:1 (1:0) 14.08. 17:00 -
Meteor B - Neratovice 4:3 (0:0) 04.10. 10:15 -
Sedlčany - Hvězda Cheb 4:0 (2:0) 13.09. 16:30 -
Soběslav - Sedlčany 5:2 (0:0) 22.08. 17:00 -
Klatovy - Robstav 1:0 (1:0) 09.11. 14:00 -
Doubravka - Rokycany 2:1 (2:0) 02.11. 14:00 -
Štětí - Březová 5:1 (0:0) 05.10. 10:15 -
Neratovice - Ostrov 2:1p. (0:0) 14.09. 10:15 -
Č. Brod - Štětí 3:2 (3:2) 24.08. 17:00 -
Beroun - SK Rakovník 0:4 (0:1) 12.06. 18:00 -
Sedlčany - Aritma 2:1p. (1:0) 26.05. 17:00 -
Pardubice B - Kolín 2:1 (1:0) 27.04. 15:00 -
Dobříš - Sedlčany 2:3p. (2:0) 30.03. 16:30 -
Dobříš - Tachov 2:3p. (1:1) 10.11. 14:00 -
Prachatice - Planá u ČB 1:2 (0:2) 07.10. 10:00 -
Olympia HK - Horky zrušen -
Robstav - Tachov 2:1p. (0:0) 15.09. 10:15 -
Aritma - Hořovice 1:0 (1:0) 18.08. 10:15 -
Velvary - Č. Brod 3:1 (2:1) 26.05. 17:00 -
Meteor B - Hrobce 2:1p. (1:1) 29.04. 10:15 -
Motorlet - Neratovice 5:2 (3:2) 15.04. 10:15 -
Č. Krumlov - Soběslav 3:2p. (1:1) 24.03. 15:30 -
Dobříš - Březová 2:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Motorlet - Tn Rakovník 2:0 (0:0) 21.10. 10:15 -
Sedlčany - Doubravka 5:0 (3:0) 01.10. 16:00 -
Doubravka - Březová 1:0p. (0:0) 02.09. 17:00 -
Č. Krumlov - Roudné 2:0 (1:0) 19.05. 18:00 -
Sušice - Klatovy 2:1p. (0:1) 30.04. 17:00 -
Roudné - Čížová 1:3 (0:0) 01.04. 16:30 -
Rokycany - Doubravka 1:2p. (1:1) 12.11. 14:00 -
Roudné - Č. Krumlov 0:1 (0:0) 22.10. 15:30 -
Př.Kopanina - Živanice 1:5 (0:4) 01.10. 16:30 -
Čáslav - Živanice 1:2p. (1:1) 28.08. 17:00 -
Aritma - Hořovice 0:1 (0:0) 11.06. 10:15 -
Milevsko - J. Hradec 3:1 (0:1) 21.05. 17:00 -
Litoměřicko - H. Měcholupy 2:1 (0:1) 30.04. 14:00 -
J. Hradec - Čížová 2:1p. (1:0) 02.04. 10:30 -
Čížová - Třeboň 1:0p. (0:0) 14.11. 13:30 -
Ústí n/O - Turnov 2:3p. (0:1) 17.10. 15:30 -
Roudné - Čížová 1:4 (0:2) 19.09. 16:30 -
Úvaly - Souš 1:0p. (0:0) 30.08. 17:00