KOPECKÝ David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Plumlov - Šternberk B 2:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Ústí B - Otaslavice 5:5 (4:3) 29.10. 10:00 -
Protivanov - Lesnice 5:0 (2:0) 22.10. 14:30 -
Otaslavice - Újezdec 6:2 (4:0) 30.09. 15:00 -
Brodek u PV - Troubky 3:1 (2:0) 23.09. 15:30 -
Paseka - Troubelice 3:2 (1:2) 10.09. 15:00 -
Želatovice B - Kralice 5:0 (3:0) 26.08. 16:30 -
Lutín - Doloplazy 1:0 (0:0) 20.08. 16:30 -
Troubky - Tovačov 9:1 (5:0) 13.08. 17:00 -
Určice - Maletín 4:1 (4:0) 17.06. 17:00 -
Kovalovice - Bělotín 2:3 (0:1) 11.06. 17:00 -
Lesnice - Plumlov 3:0 kont. (1:2) 04.06. 17:00 -
Náměšť - 1.FC Olešnice 4:3 (3:1) 27.05. 17:00 -
Loštice - Libina 3:3 (1:0) 21.05. 17:00 -
Bělkovice - Hlubočky 1:1 (0:0) 14.05. 16:30 -
Želatovice B - Slavonín 2:3 (1:2) 30.04. 16:00 -
Nové Sady B - Bělkovice 4:0 (2:0) 23.04. 10:00 -
Lesnice - Paseka 2:2 (0:1) 16.04. 16:00 -
Určice - Libina 1:0 (1:0) 09.04. 15:30 -
Chomoutov - Určice 0:2 (0:1) 01.04. 15:30 -
Bělotín - Kovalovice 9:1 (7:0) 29.10. 14:30 -
Želatovice B - Lipník 6:2 (3:1) 23.10. 14:30 -
Újezdec - Domaželice 1:3 (0:2) 15.10. 15:00 -
Radslavice - Brodek u PV 6:1 (1:1) 07.10. 16:15 -
1.FC Olešnice - Troubelice 1:2 (1:1) 02.10. 15:00 -
Beňov - Slavonín 7:1 (3:0) 25.09. 15:30 -
Dub - 1. HFK B 1:5 (1:3) 18.09. 15:30 -
1. HFK B - Hlubočky 5:2 (3:1) 11.09. 16:00 -
Velká Bystřice - Lipník 7:1 (4:0) 04.09. 16:00 -
Lipník - Nové Sady B 0:5 (0:2) 27.08. 16:30 -
Protivanov - 1.FC Olešnice 1:0 (0:0) 14.08. 17:00 -
SK Grygov - Blatec 0:6 (0:2) 25.06. 15:00 -
Maletín - Chválkovice 3:1 (3:1) 18.06. 17:00 -
Chválkovice - Troubelice 2:0 (0:0) 11.06. 17:00 -
Loštice - Chválkovice 0:5 (0:3) 05.06. 17:00 -
Sokol Pivín - Opatovice 1:2 (0:1) 29.05. 17:00 -
1.FC Olešnice - Bohdíkov 3:1 (2:0) 15.05. 15:30 -
Troubky - Otaslavice 4:5p. (4:3) 08.05. 16:30 -
Bělkovice - Postřelmov 3:1 (2:0) 30.04. 16:30 -
Vikýřovice - Nový Malín 2:1 (1:1) 23.04. 16:00 -
Řetězárna - Chomoutov 2:0 (2:0) 16.04. 16:00 -
Dub - Nové Sady B 2:3 (1:0) 03.04. 15:30 -
Bohdíkov - Loštice 2:4 (1:2) 26.03. 15:00 -
Vicov - Dobromilice 3:2p. (0:0) 20.03. 15:00 -
Konice - Loštice 2:0 (1:0) 31.10. 14:30 -
Kralice - Zábřeh 1:0 (1:0) 02.10. 15:00 -
Mohelnice - Litovel 6:0 (4:0) 18.09. 10:30 -
Bohuňovice - Dolany 3:0 (2:0) 05.09. 16:00 -
Ústí - Medlov 1:0p. (0:0) 29.08. 16:30 -
Rapotín - Želatovice 1:5 (1:2) 14.08. 15:00