ŠARÓKA Július
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vinoř - D. Počernice 2:1 (1:1) 23.03. 15:00 -
Uhříněves - ČAFC 0:2 (0:0) 16.03. 10:15 -
Dukla JM - Vyšehrad 0:3 (0:1) 09.03. 10:30 -
Braník - Uhříněves 1:1 (0:0) 14.10. 10:45 -
Háje B - Vršovice B 2:1 (2:0) 08.10. 16:00 -
Vyšehrad - Žižkov B 8:2 (2:0) 07.10. 10:15 -
Ďáblice - Spoje B 1:1 (0:0) 01.10. 16:00 -
Kolovraty - Královice 2:1 (1:1) 23.09. 10:15 -
Junior - Klánovice 0:4 (0:1) 17.09. 16:30 -
Vršovice - Újezd n. Lesy 0:2 (0:1) 16.09. 10:30 -
Motorlet B - Třeboradice 1:1 (0:0) 08.09. 17:30 -
Královice - Uhříněves 1:0 (0:0) 02.09. 10:30 -
Př.Kopanina - Braník 0:1 (0:0) 05.08. 17:00 -
Vyšehrad - Tempo 3:2 (1:1) 17.06. 10:15 -
Slavoj Podolí - Motorlet B 0:6 (0:2) 10.06. 10:15 -
Olympia - Hostivař 0:2 (0:0) 03.06. 10:15 -
Spoje - Slavoj Podolí 5:0 (3:0) 20.05. 10:30 -
Tempo - Spoje 1:0 (0:0) 13.05. 17:00 -
Žižkov B - Vyšehrad 1:1 (0:0) 06.05. 10:15 -
Královice - Kolovraty 4:2 (4:1) 21.04. 17:30 -
Uhříněves - Olympia 0:0 (0:0) 15.04. 10:30 -
Motorlet B - Hostivař 2:0 (1:0) 02.04. 16:30 -
Kolovraty - Slavoj Podolí 4:1 (2:1) 25.03. 10:15 -
Slavoj Podolí - Žižkov B 1:5 (1:1) 05.11. 10:15 -
Union - Ďáblice 2:2 (1:1) 22.10. 10:45 -
Dubeč - Tempo 3:0 (2:0) 16.10. 15:30 -
ČAFC - Hostivař 1:1 (0:1) 08.10. 10:15 -
Uhříněves - Dukla JM 1:3 (0:2) 24.09. 10:30 -
Královice - Slavoj Podolí 7:3 (3:1) 17.09. 10:30 -
Kolovraty - Vyšehrad 3:1 (1:0) 03.09. 10:15 -
Tempo - ČAFC 2:0 (2:0) 27.08. 17:00 -
Př.Kopanina - Motorlet B 3:2 (2:1) 20.08. 10:30 -
Tempo - Spoje 1:4 (0:4) 18.06. 17:00 -
Olympia - Hostivař 1:3 (0:0) 14.06. 17:30 -
Př.Kopanina B - Střešovice 2:0 (1:0) 05.06. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Uh. sklady 1:2 (0:1) 22.05. 17:00 -
ČAFC B - Kbely 0:2 (0:1) 15.05. 17:00 -
Admira B - Olympia 2:0 (2:0) 11.05. 18:00 -
Cholupice - ČAFC 0:5 (0:2) 01.05. 17:00 -
Újezd - Dukla JM 3:2 (1:1) 09.04. 10:15 -
Štěrboholy - Hrdlořezy 7:1 (2:0) 01.04. 19:00 -
Kolovraty - Třeboradice 1:0 (0:0) 20.03. 10:15 -
Třeboradice - Motorlet B 1:2 (0:0) 23.10. 10:15 -
Královice - Vyšehrad B 3:2 (3:1) 09.10. 10:15 -
Nebušice - Stodůlky 4:0 (1:0) 02.10. 16:00 -
Třeboradice - Dukla JM 4:9 (1:5) 19.09. 16:30 -
Admira B - Př.Kopanina 2:1 (1:1) 05.09. 14:00 -
Kolovraty B - Partisan 1:2 (0:1) 28.08. 13:00 -
Újezd n. Lesy - Slavoj Podolí 2:2 (1:0) 22.08. 17:00 -
1999 Praha - Nebušice 6:0 (1:0) 18.08. 19:45