BELEI Raphael
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Raptors - Zbraslav 3:1 (1:1) 16.03. 15:30 -
Povltavská FA C - Choteč 2:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Újezd B - Újezd n. Lesy 2:5 (0:2) 28.10. 14:00 -
ČAFC B - Kolovraty B 4:1 (1:1) 14.10. 10:30 -
Vrané - Libeř 8:2 (3:0) 23.09. 16:30 -
Háje - Březiněves 0:3 (0:2) 23.09. 10:30 -
Středokluky - Kněževes 1:5 (0:2) 16.09. 16:30 -
Stř.Skalice - Babice 4:1 (1:0) 09.09. 17:00 -
Zlíchov - Zbraslav 2:3 (1:3) 09.09. 10:15 -
Středokluky - Černošice 0:2 (0:0) 19.08. 17:00 -
Vršovice - D. Počernice 6:0 (3:0) 19.08. 10:30 -
Štěrboholy - Vršovice 1:9 (1:5) 02.06. 19:00 -
Raptors - Střešovice 0:0 (0:0) 13.05. 13:00 -
Uh. sklady - Kbely 2:3 (0:1) 22.04. 10:30 -
Slivenec B - Dukla C 2:2 (1:2) 07.04. 14:00 -
Tempo - Březiněves 0:4 (0:3) 02.04. 16:30 -
1999 Praha - Uh. sklady 3:2 (2:1) 18.03. 17:15 -
Klánovice - Partisan 2:3 (1:1) 12.11. 14:00 -
1999 Praha - Libuš 2:0 (1:0) 29.10. 15:30 -
Střešovice - Kbely 3:2 (2:2) 01.10. 16:00 -
Tempo - Praga 1:3 (0:1) 25.09. 16:30 -
Bílá Hora - Braník B 5:2 (3:1) 17.09. 16:30 -
Háje - Újezd n. Lesy 0:0 (0:0) 03.09. 10:15 -
Modřany - Zbraslav 1:4 (1:0) 30.08. 17:30 -
Vyšehrad B - 1999 Praha 1:6 (0:3) 14.08. 17:00 -
Lipence - Řeporyje B 6:3 (3:2) 07.08. 17:00 -
Slivenec - Cholupice 1:2 (0:0) 05.06. 17:00 -
Zbraslav - 1999 Praha 2:2 (1:1) 22.05. 17:00 -
Okrouhlo - Vrané 1:2 (1:0) 07.05. 17:00 -
Uhříněves - Kyje 2:1 (1:0) 07.05. 10:30 -
Stodůlky - Braník 0:3 (0:1) 24.04. 17:00 -
Řepy B - Prosex 2:3 (1:2) 23.04. 15:30 -
Řeporyje - Aritma B 4:2 (1:0) 09.04. 16:30 -
D. Počernice - Vršovice 0:4 (0:1) 26.03. 15:00 -
Tempo - Kunratice 2:0 (1:0) 30.10. 10:15 -
Spoje - D. Počernice 4:1 (3:0) 16.10. 11:00 -
Vršovice B - Dubeč B 4:0 (2:0) 09.10. 13:30 -
Zlíchov - 1999 Praha 3:0 (3:0) 02.10. 10:15 -
Řeporyje - Braník 1:1 (0:0) 18.09. 16:30 -
Xaverov - Hrdlořezy 4:1 (3:0) 04.09. 17:00 -
Partisan B - Cholupice B 1:4 (1:3) 28.08. 14:00 -
Střešovice - 1999 Praha 2:2 (2:0) 21.08. 17:00 -
Lochkov - Smíchov B 3:0 (1:0) 14.08. 17:00 -
Libuš - Stodůlky 5:1 (2:0) 14.08. 10:15 -
Troja - Spoje 1:5 (0:3) 01.08. 17:00 -
Uhříněves B - Praga C 1:1 (0:0) 10.10. 13:00 -
Slivenec - Zlíchov 4:4 (2:1) 04.10. 16:00 -
Úhonice - Dobřichovice 0:3 (0:1) 12.09. 17:00 -
Xaverov - Ďáblice 3:2 (1:2) 12.09. 10:30 -
Hrdlořezy - Kyje 1:5 (0:1) 30.08. 17:00