PERUTKA Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Brodek - Rapotín 4:0 (2:0) 17.03. 15:00 -
Lipová - Určice 2:0 (1:0) 10.03. 14:30 -
Konice - Čechovice 1:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Plumlov - Náměšť 8:2 (3:1) 28.10. 14:30 -
Zábřeh - Litovel 3:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Lipník - Hodolany 2:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
Šternberk B - Troubelice 0:1 (0:0) 01.10. 15:00 -
Určice - Litovel 1:2 (0:2) 30.09. 15:00 -
Postřelmov - Medlov 0:1 (0:1) 16.09. 13:00 -
Slavonín - Velká Bystřice 0:5 (0:3) 09.09. 16:00 -
Zábřeh - Velké Losiny 1:2 (0:0) 03.09. 16:00 -
Konice - Medlov 1:2 (0:1) 13.08. 17:00 -
Želatovice B - Chválkovice 0:5 (0:3) 16.06. 17:30 -
Ústí B - Tovačov 2:0 (2:0) 11.06. 10:00 -
Rapotín - Konice 3:1 (0:0) 03.06. 17:00 -
Želatovice - Velké Losiny 2:0 (2:0) 27.05. 17:00 -
Beňov - Nové Sady B 2:1 (0:1) 14.05. 16:30 -
Zábřeh - Litovel 6:1 (4:0) 07.05. 16:30 -
Mohelnice - Jeseník 1:2 (0:2) 22.04. 16:00 -
Litovel - Brodek 1:1 (0:1) 01.04. 15:30 -
Želatovice - Konice 2:3 (1:1) 25.03. 15:00 -
Želatovice - Litovel 3:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Nové Sady B - 1. HFK B 0:0 (0:0) 30.10. 10:00 -
Doloplazy B - TJ Mladějovice 0:3 (0:2) 23.10. 14:30 -
Dolany - Mohelnice 2:0 (1:0) 16.10. 15:00 -
Hlubočky B - Chválkovice B 4:3 (2:1) 16.10. 10:15 -
Želatovice B - Bělotín 0:1 (0:0) 09.10. 15:00 -
Libina - Loštice 0:5 (0:2) 08.10. 15:00 -
Medlov - Jeseník 1:1 (1:1) 02.10. 15:00 -
Konice - Dolany 1:0 (1:0) 25.09. 15:30 -
Babice - SFK Nedvězí 6:1 (3:1) 17.09. 15:30 -
Rapotín - Velké Losiny 2:3 (1:0) 10.09. 16:00 -
Brodek - Kostelec 4:0 (2:0) 04.09. 16:00 -
Čechovice - Lipová 1:1 (0:1) 21.08. 16:30 -
Hlubočky B - Sokol Pňovice 2:6 (0:5) 14.08. 10:15 -
Rapotín - Brodek 4:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Želatovice - Kostelec 3:1 (1:1) 06.08. 17:00 -
Čechovice - Bělotín 3:2 (3:1) 18.06. 17:00 -
Velké Losiny - Ústí 2:4 (2:0) 12.06. 17:00 -
Lesnice - Chomoutov 3:1 (1:0) 29.05. 17:00 -
Dub - Protivanov 2:1p. (0:1) 21.05. 17:00 -
Bohuňovice - Brodek 0:1p. (0:0) 08.05. 16:30 -
Zábřeh - Ústí 2:6 (2:4) 01.05. 16:30 -
Lipová - Medlov 0:3 (0:2) 24.04. 16:00 -
Haná Prostějov - Smržice 4:1 (2:0) 17.04. 10:15 -
Šternberk - Litovel 8:0 (4:0) 02.04. 15:30 -
Lipová - Brodek 2:1p. (1:1) 27.03. 15:00 -
Bohuňovice - Litovel 0:1 (0:0) 20.03. 15:00 -
Bohuňovice - Mohelnice 2:4 (0:2) 07.11. 14:00 -
Jeseník - Medlov 1:0p. (0:0) 30.10. 14:30