PITNER Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ptení - Sokol Vilémov 4:0 (2:0) 22.10. 14:30 -
Kladky - Jesenec 2:3 (2:2) 15.10. 15:00 -
Brodek B - Ptení 4:2 (2:0) 08.10. 15:00 -
Konice - Kostelec B 2:4 (2:2) 07.10. 15:00 -
Určice B - Smržice 1:2 (0:1) 23.09. 15:30 -
Ptení - Jesenec 1:3 (1:1) 17.09. 15:30 -
Sokol Držovice - Němčice 4:1 (1:0) 16.09. 15:30 -
Čechy p. Kosířem - Ptení 0:5 (0:1) 10.09. 16:00 -
Smržice - Kralice B 4:1 (1:1) 09.09. 16:00 -
Plumlov B - Smržice 3:2p. (2:1) 03.09. 16:00 -
Vrahovice - Určice B 4:1 (1:0) 02.09. 16:00 -
Brodek u PV - Horní Štěpánov 4:3 (2:2) 03.11. 14:00 -
Skalka 2011 - Sokol Držovice 1:5 (0:1) 28.10. 14:30 -
Čechy p. Kosířem - Přemyslovice 4:3p. (1:0) 06.10. 15:00 -
Vrahovice - Dobromilice 6:5 (4:2) 07.09. 16:00 -
Přemyslovice - Kostelec B 1:4 (0:3) 02.06. 17:00 -
Sokol Držovice - Vicov 2:3 (2:1) 01.06. 17:00 -
Skalka 2011 - Dobromilice 1:5 (0:3) 01.06. 10:00 -
Brodek - Vrahovice 1:0 (0:0) 04.05. 16:30 -
Kralice B - Bedihošť 9:0 (5:0) 21.04. 16:00 -
Nezamyslice - Brodek 1:0 (1:0) 20.04. 16:00 -
Čechy p. Kosířem - Kladky 2:5 (1:1) 07.04. 15:30 -
Vicov - Vrahovice 2:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Bedihošť - Kralice B 2:9 (0:7) 20.05. 17:00 -
Kunčina B - Čistá 2:0 (1:0) 19.05. 14:00 -
Pavlovice u Koj. - Nezamyslice B 2:0 (2:0) 13.05. 16:30 -
Bedihošť - Skalka 2011 2:7 (0:2) 05.05. 16:30 -
Brodek u PV - Horní Štěpánov 4:7 (1:3) 01.05. 16:30 -
Brodek - Hvozd 5:0 (3:0) 22.04. 16:00 -
Vrahovice - Brodek 7:0 (4:0) 07.04. 15:30 -
Horní Štěpánov - Brodek u PV 9:3 (3:1) 04.11. 14:00 -
Brodek - Vicov 4:1 (2:0) 22.10. 14:30 -
Vyšovice - Nezamyslice 1:0 (1:0) 08.10. 15:00 -
Křenov - Hradec 1:3 (0:1) 07.10. 15:30 -
Brodek u PV - Hvozd 7:4 (1:1) 13.08. 17:00 -
Moravská Třebová B - D. Újezd B 2:1 (2:0) 20.05. 17:00 -
Protivanov - Doloplazy 2:4 (0:3) 07.05. 16:30 -
Ptení - Brodek u PV 2:3 (0:2) 30.04. 16:30 -
Vrchoslavice - Tovačov 4:2 (2:2) 11.09. 16:00 -
Újezdec - Tovačov 4:0 (4:0) 27.08. 16:30 -
Velká Bystřice - Jesenec 2:1p. (0:0) 14.08. 17:00 -
Čechy p. Kosířem - Dobromilice 1:6 (0:2) 05.06. 16:30 -
Zdětín - Čechovice B 3:2p. (2:0) 22.05. 16:30 -
Horní Štěpánov - Čechovice B 3:0 (2:0) 27.03. 15:30 -
Postřelmov - Hvozd 2:0 (1:0) 07.11. 14:00 -
Jesenec - Zvole 3:2 (1:1) 24.10. 14:30 -
Ústí B - Přerov B 2:3 (2:1) 11.10. 10:00 -
Štíty - Hrabišín 3:1 (1:0) 10.10. 15:00