CHROMEK Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dambořice - Hroznová Lhota B 2:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Kněždub - Vlkoš 1:1 (1:0) 17.03. 15:00 -
Násedlovice - St. Poddvorov 3:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
RAFK B - Těšany 2:2 (2:1) 29.10. 14:30 -
Čejč - Hovorany 2:2 (2:1) 28.10. 14:30 -
Mikulčice B - Lužice 0:3 (0:1) 22.10. 15:00 -
Ždánice B - Lovčice 2:2 (0:0) 21.10. 15:00 -
Kněždub - Velká n. Vel. 1:3 (0:1) 15.10. 15:00 -
Nenkovice B - Žarošice 1:3 (0:2) 08.10. 15:30 -
Lovčice - Hovorany 2:4 (1:3) 01.10. 15:30 -
D. Bojanovice - Bohuslavice 4:0 (1:0) 30.09. 15:30 -
Vlkoš - Násedlovice 3:3 (2:1) 29.09. 16:30 -
Bohuslavice - Vacenovice B 0:3 (0:1) 24.09. 16:00 -
Velká n. Vel. - Radějov 3:0 (0:0) 17.09. 16:00 -
Milotice B - Žádovice 1:1 (0:1) 16.09. 16:00 -
Násedlovice - Hroznová Lhota B 4:1 (3:0) 10.09. 16:30 -
Kostelec - Moravany 1:2 (0:1) 03.09. 16:30 -
Bzenec B - Velká n. Vel. 3:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Lovčice - Sobůlky 1:4 (0:2) 20.08. 17:00 -
Čejkovice - Žarošice 2:6 (0:3) 19.08. 17:00 -
Dubňany B - KEN Veselí 3:3 (0:2) 13.08. 17:30 -
Domanín - Kněždub 2:3 (1:0) 11.06. 17:30 -
Blatnice - Vacenovice B 4:0 (1:0) 10.06. 17:30 -
Čejč - Čejkovice 4:1 (2:1) 07.06. 18:00 -
Těmice - FK Suchov 2:1 (2:1) 04.06. 16:30 -
Nenkovice B - Čejč 3:2 (1:0) 28.05. 17:30 -
Mikulčice B - Vlkoš B 2:6 (0:2) 21.05. 16:30 -
Bukovany - Lipov 8:3 (3:1) 14.05. 17:00 -
Dubňany B - Bukovany 1:0 (1:0) 07.05. 17:00 -
Čejkovice - Ždánice B 5:1 (0:0) 30.04. 16:30 -
Petrov - Vlkoš 2:1 (2:0) 23.04. 16:30 -
Věteřov - Sobůlky 1:0 (1:0) 16.04. 16:30 -
Žarošice - Archlebov 6:2 (2:2) 16.04. 10:15 -
Žádovice - Mikulčice B 3:1 (2:1) 09.04. 16:00 -
Vacenovice B - Radějov 3:1 (1:1) 08.04. 16:00 -
Milotice B - Lužice 0:2 (0:2) 02.04. 16:00 -
Lovčice - Kyjov B 0:7 (0:3) 01.04. 16:00 -
Petrov - Hroznová Lhota B 1:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
KEN Veselí - Hovorany 3:1 (1:1) 19.03. 15:00 -
Ždánice B - Archlebov 3:2 (2:0) 29.10. 14:00 -
Vlkoš - Radějov 1:1 (1:0) 28.10. 10:00 -
Blatnice - KEN Veselí 2:1 (1:0) 23.10. 15:00 -
Moravany - Lužice 3:3 (3:1) 16.10. 15:00 -
Čejkovice - Čejč 1:1 (0:1) 09.10. 15:30 -
Sobůlky - Ždánice B 4:0 (1:0) 09.10. 10:15 -
Archlebov - Nenkovice B 0:7 (0:4) 02.10. 15:30 -
Vacenovice B - Vlkoš 2:5 (0:3) 01.10. 15:30 -
KEN Veselí - Lipov 4:0 (2:0) 25.09. 16:00 -
Tv. Lhota - Kněždub 1:1 (0:0) 24.09. 16:00 -
Násedlovice - Radějov 4:0 (1:0) 18.09. 16:00