GOŇA Vladimír
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Újezd - Vysoké Pole 4:2 (3:2) 18.06. 17:00 -
Pozlovice - Slušovice B 0:5 (0:4) 05.06. 17:00 -
Bohuslavice - Lačnov 2:2 (0:1) 29.05. 14:00 -
SK Zlín - Halenkovice 2:0 (1:0) 22.05. 16:30 -
Dolní Lhota - Luhačovice B 4:1 (4:1) 21.05. 16:30 -
Petrůvka - Biskupice 1:1 (1:1) 15.05. 16:00 -
Újezd - Návojná 5:4 (3:2) 01.05. 16:30 -
Leskovec - Zašová 1:2 (0:2) 24.04. 16:00 -
Poteč - Jasenná 4:1 (3:0) 17.04. 16:00 -
Drnovice - Březůvky 1:1 (1:145) 10.04. 14:00 -
Pozlovice - Slopné 2:2 (0:1) 03.04. 15:30 -
Rudimov - Lačnov 7:0 (4:0) 27.03. 15:00 -
Petrůvka - Lipová 4:1 (1:1) 31.10. 10:30 -
Návojná - Vysoké Pole 6:0 (3:0) 24.10. 13:30 -
Loučka - H.Lhota 0:4 (0:3) 17.10. 14:30 -
Újezd - Slušovice B 0:4 (0:1) 10.10. 14:30 -
Slopné - Hvozdná 2:2 (2:0) 26.09. 15:00 -
Bohuslavice - Biskupice 4:1 (3:0) 19.09. 14:00 -
Val.Klobouky - Pozlovice 4:0 (1:0) 12.09. 15:30 -
Smolina - Tichov 1:2 (1:2) 05.09. 14:00 -
Drnovice - Nedašova Lhota 3:3 (2:2) 29.08. 14:00 -
Lipová - Rudimov 1:3 (0:1) 22.08. 14:00 -
Neubuz - Příluky B 1:1 (0:0) 15.08. 16:30 -
Šanov - Bratřejov 5:5 (0:0) 08.08. 17:00 -
Loučka - Doubravy 4:3p. (1:0) 27.09. 15:30 -
Lačnov - H.Lhota 1:0 (0:0) 20.09. 15:30 -
Vysoké Pole - Újezd 1:3 (0:1) 18.09. 16:30 -
Bohuslavice - Štítná B 13:0 (8:0) 13.09. 14:00 -
Šanov - Sehradice 2:3p. (1:0) 06.09. 16:00 -
Příluky - Jasenná 3:0 (0:0) 30.08. 16:30 -
Újezd - Štípa 0:3 (0:0) 23.08. 16:30 -
Nedašova Lhota - Dolní Lhota 2:1 (0:0) 16.08. 17:00 -
Petrůvka - Nedašova Lhota 4:2 (3:2) 02.11. 13:30 -
Pozlovice - Jasenná 1:5 (0:3) 27.10. 14:00 -
Vizovice - Kašava 5:4p. (2:1) 20.10. 14:30 -
Biskupice - Louky B 1:2p. (1:1) 13.10. 15:00 -
Újezd - Návojná 4:1 (1:1) 06.10. 15:00 -
Smolina - Tichov 2:3 (0:1) 29.09. 14:00 -
Jasenná - Sehradice 2:0 (2:0) 22.09. 15:30 -
Mirošov - Bratřejov 2:5 (0:2) 15.09. 14:00 -
Poteč - Velký Ořechov 2:4 (1:1) 08.09. 16:00 -
Petrůvka - Šanov 2:0 (2:0) 01.09. 16:00 -
Štítná B - Nedašov B 2:5 (0:4) 25.08. 16:30 -
Slopné - Mladcová B 3:1 (1:1) 18.08. 16:30 -
Nedašova Lhota - Drnovice 2:1p. (0:0) 11.08. 17:00 -
Provodov - Lužkovice B 0:2 (0:0) 14.06. 17:00 -
Bratřejov - Rudimov 0:2 (0:0) 09.06. 17:00 -
Újezd - Mysločovice 4:0 (2:0) 02.06. 17:00 -
Vysoké Pole - Bohuslavice 2:1 (1:1) 26.05. 16:30 -
Petrůvka - Šanov 3:0 (1:0) 19.05. 16:00