STŘELEC Radoslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Komárov - Velký Ořechov 2:6 (1:2) 14.04. 16:00 -
Mysločovice B - Všemina 0:3 (0:2) 14.04. 10:00 -
Nedašov B - Biskupice 3:0 (1:0) 13.04. 16:00 -
Návojná - Kašava 2:1 (1:0) 07.04. 15:30 -
Dobrkovice - Racková 3:3 (2:0) 07.04. 10:00 -
Březůvky - Rokytnice 1:2 (1:1) 28.10. 14:00 -
Nedašova Lhota - Luhačovice B 0:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Mysločovice B - Lužkovice B 0:3 (0:1) 22.10. 10:00 -
Zádveřice - Příluky B 3:2 (2:0) 21.10. 14:30 -
Provodov - Racková 2:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Komárov - Mysločovice B 0:4 (0:3) 01.10. 15:00 -
SK Zlín - Val.Klobouky 5:0 (4:0) 30.09. 17:00 -
Napajedla B - Tečovice B 3:0 (3:0) 23.09. 15:30 -
Kašava - Vysoké Pole 2:2 (1:1) 17.09. 15:30 -
Jestřabí - Loučka 9:1 (5:0) 17.09. 10:00 -
Petrůvka - Bohuslavice 5:0 (3:0) 10.09. 16:00 -
H.Lhota - Lužkovice B 1:5 (0:3) 09.09. 16:00 -
Lačnov - Slopné 2:2 (1:1) 03.09. 16:00 -
Březůvky - Drnovice 3:2 (2:1) 01.09. 17:00 -
Jaroslavice B - Spytihněv 1:1 (1:1) 27.08. 16:30 -
Mysločovice B - Lípa 1:1 (0:0) 27.08. 13:30 -
Hřivínův Újezd - Velký Ořechov 0:3 (0:1) 25.08. 17:30 -
Trnava - Fryšták B 4:6 (1:3) 20.08. 16:30 -
Slopné - Val.Klobouky 0:5 (0:2) 20.08. 13:30 -
Tichov - Loučka 3:0 (2:0) 20.08. 10:15 -
Jasenná - Újezd 2:3 (0:0) 13.08. 17:00 -
Nedašova Lhota - Březůvky 5:1 (2:1) 18.06. 17:00 -
Lípa - Neubuz 6:2 (4:0) 17.06. 14:00 -
Jaroslavice B - Dobrkovice 4:2 (0:0) 10.06. 17:00 -
Návojná - SK Zlín 2:1 (0:1) 04.06. 17:00 -
Bohuslavice - Drnovice 2:1 (1:1) 04.06. 14:00 -
Kudlov - Komárov 10:2 (5:1) 28.05. 17:00 -
Val.Klobouky B - Nedašov B 2:3 (1:1) 27.05. 17:00 -
Pohořelice - Louky B 6:0 (3:0) 21.05. 17:00 -
Příluky B - Lužkovice B 3:2 (1:0) 13.05. 16:30 -
Loučka - Lipová 4:2 (1:0) 07.05. 16:30 -
Hvozdná - Slopné 2:1 (1:1) 06.05. 16:30 -
Bohuslavice - Rokytnice 2:0 (1:0) 30.04. 14:00 -
Pozlovice - Petrůvka 1:2 (1:2) 29.04. 16:00 -
Kašava - Tečovice B 5:1 (0:1) 23.04. 16:00 -
Poteč - Štípa 1:2 (1:0) 16.04. 16:00 -
Petrůvka - Nedašova Lhota 4:3 (2:2) 09.04. 15:30 -
Březůvky - Rudimov 4:0 (3:0) 06.04. 17:00 -
SK Zlín - Hvozdná 0:2 (0:1) 29.10. 14:00 -
Březová - Spytihněv 1:1 (0:1) 23.10. 14:00 -
Jestřabí - Loučka 5:4 (4:1) 22.10. 14:00 -
Trnava - Všemina 2:0 (1:0) 16.10. 14:30 -
Luhačovice B - Jasenná 4:1 (2:1) 15.10. 13:30 -
Komárov - Hřivínův Újezd 4:1 (1:1) 09.10. 15:00 -
Louky B - Pohořelice 0:0 (0:0) 09.10. 12:00