KOMÍNEK Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Petřín B - Holoubkov 8:0 (5:0) 04.05. 13:00 -
Košutka - Mochtín 3:2p. (0:0) 20.04. 17:00 -
Zruč B - Černice B 4:2 (2:2) 24.03. 15:00 -
Horažďovice - Svéradice 2:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Košutka - Horažďovice 2:3p. (0:1) 10.11. 14:00 -
Černice B - Smíchov 0:11 (0:5) 08.11. 18:15 -
Chlumčany - Chanovice 6:0 (1:0) 03.11. 14:00 -
VS Plzeň - Žákava B 1:5 (1:3) 07.10. 16:00 -
Žichovice - Bukovec zrušen -
Mýto B - Příkosice 3:1 (0:0) 23.09. 16:30 -
Černice B - Union Plzeň 4:2 (3:1) 16.09. 16:30 -
Svéradice - Košutka 1:3 (0:2) 09.09. 16:00 -
Losiná - Žákava 0:3 (0:0) 10.06. 17:00 -
Vejprnice B - Robstav B 3:6 (2:2) 20.05. 17:00 -
Černice B - Plzeň-Litice 2:3p. (2:2) 13.05. 17:00 -
Plasy - Radnice 1:0 (1:0) 28.04. 17:00 -
Štěnovice - Lhota B 2:1 (0:0) 21.04. 16:00 -
Staňkov - Stráž 3:0 (2:0) 15.04. 16:00 -
Chotíkov B - VS Plzeň 1:3 (1:1) 01.04. 16:00 -
Třemošná - Raková 2:4 (1:1) 24.03. 15:00 -
Malesice B - Chotíkov B 1:2p. (1:0) 18.11. 13:00 -
Touškov B - Plzeň-Letná 1:4 (0:1) 12.11. 14:00 -
Smíchov - Rapid B 2:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Zruč B - Vochov 8:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Dýšina - Košutka B 3:1 (3:0) 04.11. 14:00 -
Chrást - St. Plzenec B 3:0 (3:0) 21.10. 15:30 -
Košutka B - Slovan Plzeň 0:2 (0:0) 15.10. 15:30 -
Chotíkov B - Malesice B 4:2 (2:0) 01.10. 16:00 -
St. Plzenec B - Union Plzeň 5:3 (2:1) 24.09. 15:00 -
Union Plzeň B - Malesice B 2:3 (1:1) 10.09. 17:00 -
Vochov - Dýšina 4:3 (2:1) 10.09. 14:00 -
Košutka B - Rapid B 4:1 (2:0) 03.09. 17:00 -
Slovan Plzeň - Zruč B 2:1 (1:0) 02.09. 17:00 -
Union Plzeň - VS Plzeň 4:2 (1:1) 17.06. 17:00 -
Union Plzeň B - Touškov B 4:3 (2:2) 17.06. 14:00 -
Rapid B - Košutka B 1:3 (1:1) 10.06. 17:00 -
VS Plzeň - Černice B 4:5 (2:0) 03.06. 17:00 -
Union Plzeň - Smíchov 2:5 (0:3) 20.05. 15:00 -
Chotíkov B - Touškov B 5:4p. (3:1) 14.05. 17:00 -
Rapid B - Hradiště 3:2p. (0:0) 13.05. 17:00 -
VS Plzeň - Plzeň-Litice 3:6 (1:1) 06.05. 17:00 -
Slovan Plzeň - Smíchov 1:0p. (0:0) 22.04. 17:00 -
Zruč B - Černice B 3:2p. (1:2) 16.04. 17:00 -
Lhota B - Smíchov 0:1 (0:0) 01.04. 16:00 -
VS Plzeň - Košutka B 2:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
VS Plzeň - Union Plzeň 1:6 (0:1) 01.12. 18:00 -
Slovan Plzeň - St. Plzenec B 6:0 (4:1) 19.11. 13:30 -
Chotíkov B - Slovan Plzeň B 4:1 (0:1) 19.11. 10:30 -
Rapid B - Union Plzeň 1:2 (1:1) 06.11. 14:00 -
VS Plzeň - Rapid B 0:1p. (0:0) 29.10. 14:30