KUBA Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Studenec - Náměšť B 0:1 (0:0) 08.10. 15:00 -
Blatnice - H. Újezd 2:1 (2:1) 30.09. 15:00 -
Náměšť B - Blatnice 1:7 (0:3) 17.09. 15:30 -
Hrotovice - Jemnicko B 2:2 (0:1) 10.09. 16:00 -
Rudíkov - Radkovice 8:0 (4:0) 09.09. 16:00 -
Opatov - Vladislav 3:3 (3:1) 03.09. 16:00 -
Okříšky B - Jakubov 2:0 (1:0) 02.09. 16:00 -
H. Újezd - Pyšel 3:3 (2:2) 27.08. 16:30 -
Výčapy - Chlístov 4:2 (3:1) 20.08. 16:30 -
Kralice - Mohelno 1:1 (1:1) 19.08. 16:30 -
Budišov-Nárameč B - Rudíkov 1:4 (1:2) 12.08. 16:30 -
Valeč - Rudíkov 2:0 (0:0) 17.06. 16:30 -
Valeč - Pyšel 2:0 (1:0) 04.06. 16:30 -
Chlístov - Rokytnice 2:4 (1:0) 28.05. 16:30 -
FŠ Třebíč - Police 5:0 (3:0) 27.05. 16:30 -
Lipník - Mohelno 7:2 (2:0) 21.05. 16:30 -
Radkovice - Rapotice B 5:1 (3:0) 20.05. 16:30 -
Cejle - Puklice 2:7 (0:2) 13.05. 16:30 -
Jemnicko B - Stařeč 1:5 (0:4) 07.05. 16:30 -
Hrotovice B - Pyšel 2:5 (1:3) 06.05. 16:30 -
N. Syrovice B - Radotice 2:3 (2:1) 29.04. 16:00 -
Studenec - Blatnice 0:1 (0:1) 23.04. 16:00 -
Lipník - Stařeč 0:5 (0:3) 08.04. 15:30 -
H. Újezd - Rokytnice 3:3 (1:1) 02.10. 15:00 -
Rapotice B - Radkovice 1:1 (0:0) 01.10. 15:00 -
Jemnicko B - Čáslavice 5:0 (2:0) 25.09. 15:30 -
Slavice - Přibyslavice B 2:7 (0:2) 24.09. 15:30 -
Stařeč - Jemnicko B 0:3 (0:0) 18.09. 15:30 -
Studenec - H. Újezd 1:1 (0:1) 11.09. 16:00 -
Rudíkov - Koněšín 0:3 (0:1) 10.09. 16:00 -
Rouchovany - Radkovice 1:2 (1:2) 04.09. 16:00 -
Náměšť B - Lipník 1:3 (0:2) 03.09. 16:00 -
Výčapy - Přibyslavice 1:1 (0:0) 21.08. 16:30 -
Chlístov - Blatnice 2:2 (1:2) 14.08. 16:30 -
Rokytnice - Jakubov 8:0 (4:0) 28.05. 16:30 -
Jemnicko B - Náměšť B 0:4 (0:1) 15.05. 16:30 -
Výčapy - Přibyslavice 2:0 (2:0) 30.04. 16:30 -
Náměšť B - Studenec 0:5 (0:2) 23.04. 16:00 -
Podhorácko - Heraltice 2:3 (1:3) 10.04. 15:30 -
Jakubov B - Blatnice B 1:1 (1:1) 03.04. 10:15 -
Blatnice - Jemnicko B 0:3 (0:2) 27.03. 15:00 -
Stařeč - Třebelovice 0:2 (0:1) 25.10. 14:30 -
Rudíkov - Okříšky B 1:4 (0:3) 04.10. 15:00 -
Jemnicko B - Chlístov 3:2 (1:1) 27.09. 15:30 -
Náměšť B - Stařeč 5:2 (1:2) 19.09. 15:30 -
Okříšky B - Studenec 2:3 (1:2) 05.09. 16:00 -
Blatnice - Hartvíkovice 1:0 (1:0) 22.08. 16:30 -
Chlístov - Náměšť B 2:0 (1:0) 16.08. 16:30