NAVRÁTIL Antonín
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Radslavice - Otnice 3:1 (1:0) 15.06. 15:00 -
Ivanovice - Rousínov B 3:4 (1:2) 09.06. 17:00 -
Křižanovice - Brankovice 3:3 (2:2) 02.06. 16:30 -
Pustiměř - Slavkov 2:0 (2:0) 26.05. 16:30 -
Radslavice - Rousínov B 2:3 (1:1) 19.05. 16:30 -
Křižanovice - Hodějice 2:1 (2:1) 21.04. 16:00 -
Velešovice - Pustiměř 0:1 (0:0) 14.04. 15:30 -
Radslavice - Bohdalice 1:3 (1:1) 31.03. 15:00 -
Hodějice - Letonice 4:2 (1:0) 28.10. 14:30 -
Křižanovice - Otnice 1:1 (0:1) 14.10. 15:00 -
Pustiměř - Velešovice 2:5 (2:2) 02.09. 16:30 -
Radslavice - Brankovice 2:2 (0:2) 12.08. 16:30 -
Pustiměř - Dědice 5:1 (4:0) 03.06. 16:30 -
FKD - Letonice 1:1 (0:1) 27.05. 10:30 -
Otnice - Rousínov B 1:6 (1:3) 20.05. 16:30 -
Křižanovice - Vážany 3:2 (1:1) 13.05. 16:30 -
Hodějice - Bohdalice 0:1 (0:0) 06.05. 16:30 -
Radslavice - Hodějice 1:0 (1:0) 15.04. 15:30 -
FKD B - Lysovice 10:2 (5:0) 15.04. 10:30 -
Letonice - Bohdalice 2:1 (0:1) 08.04. 10:15 -
Brankovice - Dědice 8:2 (6:0) 01.04. 10:00 -
Vícemilice - Pustiměř 2:4 (2:3) 29.10. 10:00 -
Otnice - Dědice 3:2 (1:0) 22.10. 14:30 -
Opatovice - Milonice 2:2 (1:1) 15.10. 15:00 -
Brankovice - Bohdalice 1:0 (1:0) 01.10. 10:00 -
Hodějice - FKD 5:6 (2:2) 24.09. 15:30 -
Radslavice - Vícemilice 3:2 (1:0) 17.09. 15:30 -
Vážany B - Šaratice 1:0 (1:0) 10.09. 13:45 -
FKD - Křižanovice 2:2 (2:2) 03.09. 13:00 -
Brankovice - FKD 4:3 (4:2) 20.08. 15:00 -
Kobeřice - Pustiměř 1:0 (1:0) 11.06. 16:30 -
Brankovice - Radslavice 3:3 (2:2) 04.06. 10:00 -
Němčany - Kroužek 4:2 (1:0) 28.05. 17:00 -
Otnice - Rousínov B 2:1 (0:0) 21.05. 16:30 -
Kobeřice - Letonice 1:1 (0:0) 07.05. 16:30 -
Hodějice - FKD 2:0 (1:0) 23.04. 16:00 -
Rousínov B - Vícemilice 1:1 (0:0) 16.04. 10:15 -
Dražovice B - Zbýšov 2:0 (0:0) 09.04. 10:00 -
Otnice - Hodějice 3:3 (0:2) 02.04. 15:30 -
FKD B - Rychtářov 5:0 (3:0) 26.03. 10:30 -
Otnice - Kobeřice 1:3 (0:1) 06.11. 14:00 -
Hodějice - Pustiměř 0:4 (0:3) 30.10. 14:30 -
Slavíkovice - Němčany 8:1 (5:1) 23.10. 14:30 -
FKD - Rousínov B 2:3 (2:0) 23.10. 10:30 -
Brankovice - Rousínov B 3:1 (1:0) 09.10. 10:00 -
Chvalkovice - FKD B 1:5 (1:1) 02.10. 15:00 -
Vícemilice - Kobeřice 2:2 (0:1) 02.10. 10:00 -
Křižanovice B - Nížkovice B 2:4 (1:0) 25.09. 13:00 -
Radslavice - Hodějice 0:2 (0:1) 18.09. 15:30 -
Pustiměř B - Bohdalice B 3:2 (1:2) 11.09. 13:30