RADEK Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Skřipov - Budišovice 4:3 (4:2) 31.03. 15:30 -
Kobeřice B - Štítina 1:5 (1:3) 03.11. 14:00 -
Kyjovice - Skřipov 3:1 (0:1) 14.10. 15:00 -
Malé Hoštice B - Palhanec 2:2 (1:1) 13.10. 15:00 -
Jakartovice - Vávrovice 2:2 (2:2) 06.10. 15:00 -
H.Lhota - P. Polom B 2:3 (1:1) 29.09. 15:30 -
Vávrovice B - Brumovice 1:3 (1:2) 23.09. 16:00 -
Hlavnice - Slavia Opava 0:1 (0:1) 22.09. 16:00 -
Raduň - Malé Hoštice B 1:7 (1:4) 16.09. 16:00 -
Malé Hoštice B - Skřipov 1:1 (0:1) 09.09. 16:00 -
Vřesina - Dobroslavice 6:0 (2:0) 02.09. 15:00 -
Hať B - Kozmice B 4:0 (3:0) 01.09. 16:30 -
Bělá - Sudice 3:0 (2:0) 26.08. 16:00 -
Holasovice - Heřmanice 9:1 (3:1) 19.08. 17:00 -
Oldřišov B - Malé Hoštice B 9:2 (6:1) 18.08. 17:00 -
Služovice - Kobeřice B 1:1 (0:0) 12.08. 17:00 -
Bělá - Bolatice B 2:1 (1:1) 17.06. 16:00 -
Březová - Štítina 5:1 (0:0) 09.06. 17:00 -
Služovice - Oldřišov B 4:0 (1:0) 03.06. 17:00 -
Strahovice B - Sudice 5:2 (4:1) 26.05. 17:00 -
Raduň - Těškovice 1:4 (0:4) 20.05. 17:00 -
Březová - Stěbořice 0:1 (0:1) 12.05. 16:30 -
Větřkovice - Chvalíkovice 4:2 (2:0) 06.05. 16:30 -
Dobroslavice - Stěbořice 2:6 (1:3) 01.05. 16:30 -
Štěpánkovice B - Služovice 1:9 (0:5) 29.04. 16:30 -
Kobeřice B - Březová 2:1 (1:0) 21.04. 16:00 -
D.Benešov B - Darkovičky B 3:1 (0:1) 15.04. 16:00 -
Strahovice B - Služovice 1:2 (1:1) 14.04. 16:00 -
Štáblovice - Slavkov B 3:4 (3:1) 07.04. 15:30 -
Hrabyně - Budišovice 4:0 (1:0) 31.03. 15:30 -
Raduň - Chvalíkovice 1:4 (1:2) 12.11. 13:30 -
Skřipov - Palhanec 4:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
Litultovice - Hlavnice 3:1 (1:0) 29.10. 14:00 -
Služovice - Bolatice B 0:0 (0:0) 22.10. 14:00 -
Oldřišov B - Závada 3:2 (2:1) 14.10. 15:00 -
Budišov - Otice 2:2 (2:0) 01.10. 15:30 -
Vávrovice - Budišov B 3:3 (1:2) 16.09. 16:00 -
Vávrovice B - Hrabyně 0:2 (0:1) 10.09. 16:00 -
Radkov - Melč 0:5 (0:2) 09.09. 15:00 -
Březová - Jakartovice 0:4 (0:1) 02.09. 16:30 -
Brumovice - Holasovice 4:3 (3:1) 27.08. 17:00 -
Sudice - Darkovičky B 4:2 (2:0) 20.08. 17:00 -
Budišov B - Heřmanice 3:0 kont. (0:0) 19.08. 17:00 -
Palhanec - Raduň 0:0 (0:0) 13.08. 16:00 -
Štítina - Březová 1:4 (0:2) 12.08. 17:00 -
Raduň - Chvalíkovice 1:2 (0:1) 25.06. 17:00 -
Vávrovice - Slavia Opava 3:4 (1:3) 21.06. 17:30 -
Březová - Kyjovice 6:0 (2:0) 18.06. 17:00 -
Hněvošice - Vřesina 5:2 (3:0) 11.06. 17:00 -
Vřesina - Hradec 5:4 (2:0) 06.06. 17:30