KLIMEK Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lískovec - Tošanovice 4:2 (4:1) 06.04. 15:30 -
Bystřice - SK Horní Suchá 4:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Nýdek - Vendryně 0:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Věřňovice - Těrlicko 2022 3:1 (1:1) 01.10. 15:00 -
SK Horní Suchá - Doubrava 5:2 (3:1) 30.09. 12:30 -
Tichá - Lučina 1:1 (1:0) 02.09. 16:00 -
B.Albrechtice - Kozlovice 1:2 (1:1) 20.08. 16:30 -
Bystřice - Petrovice 6:2 (2:0) 13.08. 17:00 -
Ostravice - Spálov 11:0 (5:0) 12.08. 17:00 -
Hrabová - Svinov 3:0 (2:0) 10.06. 17:00 -
Hlubina B - Hrabová 1:4 (1:2) 14.05. 16:30 -
Vítkov - MFK Bruntál B 1:6 (0:3) 06.05. 16:30 -
Věřňovice - Dětmarovice 1:1 (1:1) 30.04. 16:00 -
Baník Orlová - Nýdek 2:2 (1:1) 02.04. 14:30 -
H. Žukov - Baník Orlová 2:5 (1:4) 22.10. 14:30 -
Petrovice - Libhošť 0:3 (0:1) 15.10. 15:00 -
Nýdek - Baník Orlová 4:3 (1:3) 21.08. 16:30 -
B.Albrechtice - Jablunkov 1:1 (0:0) 14.08. 17:00 -
St. Město F-M - Dobrá 4:0 (1:0) 11.06. 17:00 -
Ostravice - Starý Jičín 2:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Jistebník - Jablunkov 3:2 (1:0) 21.05. 17:00 -
Šilheřovice - Záblatí 0:3 (0:3) 08.05. 16:30 -
Bystřice - B.Albrechtice 1:5 (0:4) 24.04. 16:00 -
Hradec - Darkovičky 0:3 (0:1) 13.04. 17:00 -
Tichá - Jeseník 0:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Petřvald - Hnojník 2:3 (2:1) 23.10. 14:30 -
Chuchelná - Svinov 1:3 (0:0) 17.10. 14:30 -
Bystřice - Lučina 3:0 (1:0) 10.10. 15:00 -
Fryčovice - Skotnice 0:1 (0:0) 04.09. 16:00 -
Vlčovice - Kopřivnice 0:10 (0:7) 28.08. 16:30 -
Vřesina - Mokré Lazce 3:2 (1:0) 11.10. 15:00 -
Kr. Pole - Kozmice 1:1 (0:0) 20.09. 14:00 -
Záblatí - Oldřichovice 4:1 (1:1) 12.09. 16:00 -
Ludgeřovice - Hradec 1:0 (1:0) 05.09. 16:30 -
Vřesina - Darkovičky 3:4 (0:3) 23.08. 17:00 -
Smilovice - Libhošť 2:2 (1:0) 03.11. 14:00 -
Lískovec - Kopřivnice 0:2 (0:1) 19.10. 14:00 -
Orlová - Lučina 4:1 (3:0) 05.10. 15:00 -
Vendryně - SK Horní Suchá 2:1 (2:0) 28.09. 15:30 -
Mosty - Záblatí 3:2 (3:1) 07.09. 16:00 -
Oldřichovice - Petrovice B 2:1 (1:0) 24.08. 17:00 -
Jablunkov - Jistebník 3:3 (0:1) 17.08. 17:00 -
Libhošť - Smilovice 1:3 (1:3) 02.06. 17:00 -
Dobrá - Hrabová 3:2 (2:0) 18.05. 17:00 -
Oldřichovice - Vendryně 1:4 (1:1) 04.05. 16:30 -
Vratimov - St. Město F-M 2:2 (1:1) 27.04. 16:30 -
Velká Polom - Velké Hoštice 1:2 (0:0) 13.04. 16:00 -
Jablunkov - Hrabová 0:1 (0:1) 30.03. 15:30 -
Ostravice - Odry 3:0 (1:0) 03.11. 14:00 -
Petrovice B - Dolní Lutyně 2:2 (1:2) 21.10. 14:00