MIKESKA Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Pozlovice - Drnovice 2:1 (2:0) 30.10. 14:00 -
Kudlov - Hřivínův Újezd 3:1 (1:0) 23.10. 14:00 -
Pohořelice - Žlutava 4:0 (2:0) 16.10. 14:30 -
Březová - Pohořelice 1:4 (0:1) 18.06. 17:00 -
Neubuz - Komárov 4:2 (3:1) 12.06. 17:00 -
Všemina - Trnava 4:1 (2:1) 29.05. 17:00 -
Provodov - Zádveřice 1:3 (0:2) 08.05. 16:30 -
Racková - Lípa 2:7 (2:2) 03.04. 15:30 -
Kašava - Louky B 6:1 (3:1) 27.03. 15:00 -
Liptál - Střelná 2:4 (1:1) 24.10. 13:30 -
Neubuz - Mysločovice B 1:0 (0:0) 17.10. 14:30 -
Bohuslavice - Nedašova Lhota 3:1 (2:0) 03.10. 14:00 -
Všemina - Jaroslavice B 2:2 (1:0) 19.09. 15:30 -
Kudlov - Provodov 1:2 (1:0) 05.09. 16:00 -
Bratřejov - Petrůvka 2:1 (0:0) 29.08. 16:00 -
Racková - Zádveřice 2:2 (0:1) 22.08. 16:30 -
Neubuz - Doubravy 1:6 (1:3) 02.11. 13:30 -
Březová - SK Zlín 3:6 (2:0) 27.10. 14:00 -
Rudimov - Rokytnice 8:2 (2:1) 20.10. 14:30 -
Jestřabí - Tichov 2:0 (2:0) 19.10. 14:30 -
Petrůvka - Zádveřice 3:2p. (1:0) 13.10. 15:00 -
Lipová - Loučka 6:0 (4:0) 06.10. 14:00 -
Študlov - Jestřabí 3:5 (2:1) 29.09. 15:30 -
SK Zlín - Halenkovice 2:3 (1:3) 22.09. 15:30 -
Kudlov - Všemina 2:3p. (1:2) 15.09. 16:00 -
Bohuslavice - Rudimov 3:2 (1:2) 08.09. 14:00 -
Nedašova Lhota - Zádveřice 4:1 (3:0) 01.09. 16:00 -
Valašská Senice - Študlov 3:4 (0:3) 25.08. 16:30 -
Šanov - Štítná B 4:1 (1:1) 18.08. 16:30 -
Provodov - Neubuz 4:5p. (0:1) 09.06. 17:00 -
Pohořelice - Tečovice B 1:3 (1:0) 02.06. 17:00 -
Kašava - Halenkovice 1:2p. (1:0) 26.05. 17:00 -
Lhota - Trnava 9:1 (6:0) 19.05. 17:00 -
Rokytnice - Šanov 1:2p. (1:1) 05.05. 15:30 -
Racková - Hřivínův Újezd 1:3 (1:2) 21.04. 16:00 -
Štítná B - Petrůvka 3:0 (0:0) 14.04. 15:30 -
Napajedla B - Vizovice 2:1 (0:1) 07.04. 10:15 -
Všemina - Veselá B 2:3p. (0:1) 03.11. 13:30 -
Kudlov - Lužkovice B 2:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Rokytnice - Dolní Lhota 3:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Šanov - Petrůvka 3:2p. (1:1) 07.10. 15:00 -
Neubuz - Všemina 4:2 (2:1) 30.09. 15:30 -
Vizovice - Pohořelice 2:1 (1:0) 23.09. 15:30 -
Smolina - Loučka 5:1 (2:0) 16.09. 14:00 -
Vysoké Pole - Rokytnice 3:1 (2:1) 09.09. 16:00 -
Trnava - Lužkovice B 9:2 (2:1) 02.09. 16:30 -
Provodov - Racková 2:4 (2:2) 26.08. 16:30 -
Kašava - Doubravy 5:0 (3:0) 19.08. 17:00 -
Veselá B - Fryšták B 9:0 (2:0) 12.08. 17:00 -
Vlachovice B - H.Lhota 1:2 (1:0) 10.06. 14:00