NĚMEC Filip
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kovalovice - Klenovice 5:1 (3:0) 29.05. 17:00 -
Lesnice - Postřelmov 2:1 (2:0) 15.05. 16:30 -
Opatovice - Klenovice 4:1 (3:1) 24.04. 10:00 -
Nové Sady B - Lipník 2:3p. (0:1) 10.04. 10:00 -
Beňov - Dub 6:2 (5:1) 27.03. 15:00 -
Jezernice - Kovalovice zrušen -
Maletín - Bělkovice 6:2 (2:2) 09.10. 15:00 -
Velký Týnec - Doloplazy 4:2 (1:0) 03.10. 15:00 -
Paseka - Postřelmov 1:2 (0:1) 19.09. 15:30 -
1.FC Olešnice - Loštice 3:2 (1:2) 04.09. 16:00 -
Soběchleby - H. Nětčice 1:2p. (1:0) 29.08. 10:00 -
Protivanov - Plumlov 3:0 (3:0) 21.08. 16:30 -
Mostkovice - Jesenec 4:0 (3:0) 15.08. 17:00 -
Doloplazy - Haná Prostějov 3:1 (1:1) 04.10. 15:00 -
Želatovice B - Klenovice 3:2 (1:1) 27.09. 15:30 -
Velká Bystřice - Kožušany 3:1 (3:0) 13.09. 16:00 -
Slatinice - Doloplazy 5:0 (1:0) 30.08. 16:30 -
Postřelmov - Jindřichov 6:1 (3:0) 22.08. 14:00 -
Jezernice - Klenovice 2:0 (0:0) 16.08. 10:00 -
Mor. Beroun - Šternberk B 2:1p. (1:0) 09.08. 17:00 -
Doloplazy - Velký Týnec 2:4 (0:2) 02.11. 14:00 -
Troubky - Vrchoslavice 2:3 (0:2) 20.10. 14:30 -
Domaželice - Všechovice B 3:2 (0:1) 06.10. 10:00 -
Haná Prostějov - Kožušany 1:4 (1:2) 05.10. 15:00 -
Dub - Hněvotín 7:1 (0:1) 28.09. 15:30 -
Skalička - Lověšice 4:0 (0:0) 07.09. 16:00 -
Lipník B - Hustopeče 0:5 (0:1) 09.06. 17:00 -
Brodek B - Potštát 5:6p. (1:2) 01.06. 17:00 -
Pavlovice - Hor. Moštěnice 0:3 (0:0) 25.05. 17:00 -
Hustopeče - Býškovice 2:3p. (2:0) 19.05. 17:00 -
Polkovice - D.Hranice 7:3 (3:1) 18.05. 17:00 -
Soběchleby - H. Nětčice 1:5 (1:2) 12.05. 10:00 -
Stará Ves - Lověšice 1:2 (1:0) 11.05. 16:30 -
Prosenice - Lobodice 4:1 (1:0) 04.05. 16:30 -
Černotín - Křenovice 5:0 (3:0) 01.05. 16:30 -
Domaželice - Skalička 0:5 (0:1) 28.04. 10:00 -
Hustopeče B - H. Nětčice 3:2 (1:1) 27.04. 16:00 -
Měrovice - Vlkoš 1:4 (1:2) 14.04. 15:30 -
Býškovice - Stará Ves 1:0 (1:0) 13.04. 15:30 -
D.Hranice - Soběchleby 2:3 (0:2) 06.04. 15:30 -
Lobodice - Pavlovice 0:1 (0:0) 31.03. 15:00 -
Říkovice - Potštát 3:5 (2:3) 24.03. 15:00 -
Hustopeče - Lipník B 6:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Říkovice - SK Bochoř 0:1p. (0:0) 21.10. 14:30 -
Křenovice - Tovačov B 5:1 (3:0) 14.10. 15:00 -
Hustopeče B - Drahotuše 5:0 (3:0) 13.10. 15:00 -
Opatovice B - Bělotín B 6:1 (4:0) 07.10. 10:00 -
Černotín - Potštát 0:5 (0:0) 30.09. 15:30 -
Skalička - Lobodice 12:1 (5:1) 29.09. 15:30 -
H. Nětčice - Polkovice 4:1 (3:0) 28.09. 15:30