BOČEK Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Tochovice - Libiš 5:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
DBSK - Čáslav B 7:0 (4:0) 14.10. 15:30 -
Sedlčany - Průhonice 4:0 (0:0) 01.10. 16:00 -
Ostrá - Jest. Lhota 1:1 (0:0) 16.09. 16:30 -
Řepov - Hovorčovice 5:5 (1:1) 03.09. 17:00 -
Sokoleč - Dobříš 5:1 (3:0) 27.08. 17:00 -
Libčany - Třebeš 3:4 (2:3) 19.08. 17:00 -
Kralupy - Slaný B 3:4 (0:3) 09.06. 18:00 -
Hlízov - Poříčí 2:2 (0:1) 20.05. 17:00 -
Sedlčany - Tuchlovice 3:3 (2:1) 07.05. 17:00 -
Jince - Rožmitál 3:5 (0:3) 29.04. 17:00 -
Pšovka - Luštěnice 0:1 (0:1) 22.04. 17:00 -
Zavidov - Švermov 5:2 (3:2) 16.04. 17:00 -
Podlesí - SK Rakovník 0:1 (0:0) 07.04. 10:00 -
Chotětov - Benátky B 2:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Dobříš - M.Hradiště 1:2 (0:1) 11.03. 14:30 -
U.Janovice - Miřetice 1:1 (0:0) 12.11. 14:00 -
Kralupy - Podlesí 3:1 (1:0) 05.11. 10:00 -
Lubná - Lhota 2:1 (0:0) 16.10. 15:30 -
Dobříš - Kutná Hora 2:2 (1:2) 28.09. 16:30 -
Dobrovíz - Všenory 1:5 (1:1) 27.08. 17:00 -
Č. Újezd - Vonoklasy 4:1 (3:0) 24.08. 18:00 -
Kutná Hora - Nespeky 2:3 (0:1) 13.08. 10:15 -
V. Přítočno - Hostouň B 2:0 (2:0) 15.06. 18:00 -
Slaný B - Rudná 11:0 (5:0) 12.06. 17:00 -
Hřebeč - Nymburk 6:0 (2:0) 21.05. 10:15 -
Ostrá - Vrdy 1:3 (1:2) 07.05. 17:00 -
V.Dobrá - Votice 3:2 (2:0) 23.04. 17:00 -
Mělník - M.Hradiště 1:3 (0:2) 09.04. 16:30 -
Tuchlovice - B.Poděbrady 2:1 (1:1) 02.04. 16:30 -
Spartak - Libušín 9:1 (5:0) 19.03. 10:30 -
Lhota - Nymburk 2:2 (1:0) 31.10. 14:00 -
Klobuky - Rudná zrušen -
Kosmonosy B - Lužec 2:0 (2:0) 17.10. 15:30 -
Lidice - Vraný 2:6 (2:1) 09.10. 16:00 -
Tlustice - Petrovice 2:1 (1:0) 02.10. 10:15 -
Nymburk - Velim 1:3 (1:2) 28.09. 16:30 -
Hřebeč - Dobrovice 3:2 (0:1) 04.09. 10:15 -
Prčice - Nelahozeves 1:2 (1:1) 22.08. 17:00 -
Nelahozeves - Votice 4:2 (3:0) 03.10. 16:00 -
Ostrá - Sadská 4:3p. (0:1) 19.09. 16:30 -
Jedomělice - Zavidov 2:4 (0:1) 13.09. 17:00 -
Podlesí - N. Strašecí 8:1 (6:1) 04.09. 18:00 -
SKMK - Suchdol 2:1 (1:1) 30.08. 17:00 -
Kosoř - Komárov 4:3p. (0:2) 09.11. 14:00 -
Divišov - Průhonice 1:4 (1:1) 02.11. 14:00 -
D. Dušníky - Milín 0:7 (0:2) 13.10. 15:30 -
Úvaly - S.Boleslav 4:1 (2:0) 29.09. 16:00 -
Chotětov - Holubice 5:0 (2:0) 28.09. 16:00 -
Votice - Vestec 4:0 (2:0) 07.09. 17:00