HORKÝ Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Suchohrdly - Prosiměřice 2:2 (0:1) 28.05. 17:00 -
Šanov - Hrádek 4:2 (2:1) 20.05. 17:00 -
Blížkovice - Hostěradice 7:2 (1:1) 14.05. 17:00 -
Jaroslavice - Práče 1:5 (0:2) 07.05. 17:00 -
Petrovice - Horní Kounice B 6:1 (2:0) 30.04. 10:15 -
Rakšice - Troskotovice 9:1 (5:1) 29.04. 16:30 -
Slup - Miroslav C 3:4 (0:1) 23.04. 16:30 -
Horní Kounice - Únanov 1:2 (1:0) 22.04. 16:30 -
Hostim - Hostěradice 4:5 (2:2) 15.04. 16:30 -
Rakšice B - Petrovice 8:1 (5:0) 09.04. 10:15 -
Šatov B - Chvalovice 1:2 (0:0) 02.04. 16:00 -
Dyjákovice - Oleksovice 7:0 (3:0) 25.03. 13:00 -
Blížkovice - Hostim 3:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Šanov - Vrbovec 3:1 (3:0) 29.10. 14:00 -
Skalice - Olbramovice B 5:0 (2:0) 23.10. 10:15 -
Vrbovec - Blížkovice 3:2 (2:1) 16.10. 15:00 -
Hevlín - Šatov B 11:1 (5:1) 08.10. 15:30 -
Dobšice B - Suchohrdly 4:1 (1:1) 02.10. 10:15 -
Hrádek - Vrbovec 2:4 (0:2) 25.09. 16:00 -
Rakšice - Jamolice 5:2 (3:1) 24.09. 10:15 -
Dobšice B - Únanov 1:3 (0:1) 18.09. 10:15 -
Chvalovice - Oleksovice 9:1 (4:1) 17.09. 16:00 -
Skalice - Rakšice B 2:2 (1:1) 11.09. 10:15 -
Blížkovice - Dobšice B 3:0 (1:0) 10.09. 16:30 -
Petrovice - Rakšice B 2:4 (0:1) 28.08. 10:15 -
Vrbovec - Únanov 2:2 (2:2) 21.08. 17:00 -
Miroslav C - Bohutice 2:0 (0:0) 10.04. 15:30 -
Šanov - Dobřínsko 2:1 (2:1) 09.04. 15:30 -
Prosiměřice - Práče 4:1 (1:1) 03.04. 15:30 -
Horní Kounice - Hostim 5:1 (3:0) 02.04. 15:30 -
M. Krumlov C - Olbramovice 3:1 (2:0) 27.03. 14:00 -
M. Krumlov C - Vlasatice 0:6 (0:2) 31.10. 14:00 -
Jaroslavice - Suchohrdly 1:1 (0:1) 30.10. 14:00 -
Horní Kounice - Jaroslavice 2:4 (0:1) 24.10. 14:30 -
Jaroslavice B - Chvalovice B 6:1 (4:1) 23.10. 14:30 -
FK Znojmo B - Suchohrdly 2:2 (0:0) 17.10. 13:30 -
Grešlové Mýto - St. Petřín 1:5 (1:0) 16.10. 14:30 -
Slup - Dyje B 2:2 (1:0) 29.08. 16:30 -
Dobšice B - Hostěradice 5:3 (2:2) 29.08. 10:15 -
Micmanice - Pavlice 5:1 (2:1) 28.08. 16:30 -
Štítary - Přímětice B 2:1 (1:0) 22.08. 17:00 -
Olbramkostel - Bantice 3:2 (1:0) 22.08. 14:00 -
Litobratřice - Oleksovice 8:0 (5:0) 21.08. 17:00 -
M. Krumlov C - Suchohrdly 1:6 (0:4) 15.08. 17:00 -
Tasovice B - Jevišovice B 7:1 (3:1) 13.08. 18:00 -
Suchohrdly - Rakšice 3:0 (1:0) 07.08. 10:15 -
Práče - Horní Kounice 2:1 (0:1) 10.10. 15:00 -
Dobšice B - Jaroslavice 3:2 (2:2) 04.10. 10:15 -
Hrušovany - Jamolice 2:2 (2:2) 27.09. 15:30 -
Hostěradice - Jezeřany 4:1 (4:0) 20.09. 15:30